GT 730 Nasıldır? Alınır mı?

Heragott

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, ikinci el DDR3 ekran kartı almak istiyorum. Bütçem bayağı az 250 lira. Araştırdım GT 730'da karar kıldım fakat piyasada benim gördüğüm iki markanın ürettiği aynı özelliklere sahip ekran kartları var.
Birisi "Asus Nvidia GeForce GT730 (2GB 128Bit)", diğeri ise "MSI GeForce GT730 (2GB 128Bit).
Bunlar donanım olarak aynı ekran kartları mıdır, farkları var mıdır, hangisini almak avantajlıdır? Önerileriniz nelerdir?

Son düzenleyen: Moderatör:
İşlemcini de yaz. Biraz daha bütçeni arttırabilirsen GT 1030 öneririm. GT 730 alacaksan GDDR5 versiyonunu al.
Markalar arasında çok fark olmaz, ikisininde fanı varsa ucuz olanı al.

Çok az bir farkla bu kart daha iyi olur gibi. Linkini ekliyorum. Arkadaşlarımız haklılar daha iyi kartlar önermekle ama bütçenizi belirtmişsiniz. Sizi zorlamadan önerebileceğim tek kart bu olurdu. 1 GB olması sorun yaratabilir mi emin değilim. Ben bu ekran kartının 1 GB versiyonu olduğunu bile bilmiyordum aslında. İşlem güçleri düşük olduğu için düşük ayarlarda oynayacaksınız. Bu bellek yetebilir belki ama yorumları almak lazım kullanan olduysa.

Asus R7250-1gd5 V2 Radeon R7 250 1gb Gddr5 128 Bit Ekran Kartı - n11.com

Merhaba, ikinci el DDR3 ekran kartı almak istiyorum. Bütçem bayağı az 250 lira. Araştırdım GT 730'da karar kıldım fakat piyasada benim gördüğüm iki markanın ürettiği aynı özelliklere sahip ekran kartları var.
Birisi "Asus Nvidia GeForce GT730 (2GB 128Bit)", diğeri ise "MSI GeForce GT730 (2GB 128Bit).
Bunlar donanım olarak aynı ekran kartları mıdır, farkları var mıdır, hangisini almak avantajlıdır? Önerileriniz nelerdir?
Minecraft gibi şeyler oynayacaksanız Titan V gibidir :D
Güncel oyunlar oynayacaksanız çok eski olduğu için hiç iyi performans vermez.

Geri
Yukarı