GT 730 Oyun önerisi

COD MW3ü 9800GT ile oynamıştım ben laptopumda. En yüksek ayarlar, 1280800 de. Keşke nasıl oyunlar sevdiğinizi söyleseydiniz.

EDİT: Üstteki arkadaş hatırlattı, Warbandı sisteminizle rahatça oynaaybilirsiniz. Eğer oyunu çözebilirseniz çok uzun zaman oynayabilirsiniz. Bir yaz tatilimi sıkılmadan geçirdiğimi hatırlarım Warband ile.
9800 GT masaüstü GPU'su değil mi? Laptopta masaüstü ekran kartı mı vardı?

Gece gece ''korsana karşıyız zart zurt'' gibi bir mesaj beklerken şunu görünce haykırdım :D Şu ana kadar aldığım tek orjinal oyun PS3ümdeki Red Dead Redemption ve PES 2013... Türkiye'de oyun almak yurtdışındaki kadar kolay olduğu zaman orjinal oyun almaya başlayabilirim.
Türkiye'de oyun almak zaten kolay. Steam indirimlerinden 22 liraya Wolfenstein: The New Order ve 26 liraya Shadow of Mordor aldım. Pahalı demek bahane. Siz düpedüz cimrisiniz.

Türkiye'de oyun almak zaten kolay. Steam indirimlerinden 22 liraya Wolfenstein: The New Order ve 26 liraya Shadow of Mordor aldım. Pahalı demek bahane. Siz düpedüz cimrisiniz.
Türkiye'de oyun almak kolay falan değil. Bir ton cart curtu var. Öncelikle istediğimiz oyunu oynamak için bir sistem lazım. Başımızdakiler sayesinde dolar zaten yüksek ve üstüne %20 vergi geliyor. Ohh mis gibi vergi. Hadi para biriktirdik ve sistemi aldık. Ohh mis gibi internetimiz ile aldığımız oyunu 2-3 günde indirdik üstüne AKK yi aşıp alacağımız diğer oyunları artık 2-3 ayda indirme hakkı kazandık. Bu da yetmez gibi mis gibi 1000 ping ile oyunu 60 FPS 10 dakika delay ile oynama hakkını kazandık. Yeme de yanında yat. Hangi Avrupa ülkesinde bu kadar güzel haklar var değil mi?
Not: Bu dediklerim konsol için geçerli değil. Ayrıca ben korsana karşıyım ama korsanın azalması içinde bence önce hükümetin devreye girmesi lazım ama hükümet halk ile değil alacağı oylar ile ilgilendiği için epey uzun sürecek gibi.

Sen oynamak ve indirmekten bahsediyorsun. Satın alması kolay.
Ona bakarsan bu dünyada ki her şey kolay. Senin mantığın ile yapılamayacak tek bir şey bulamam. Dünyada ki açlıktan tut savaşa kadar her şeye çözüm getiririm eğer sadece ilk adımını halledersek.

Oyun oynamak için bilgisayara para ödüyorsun, işletim sistemine para ödüyorsun, virüs yazılımına para ödüyorsun, internete para ödüyorsun, oyuna para ödüyorsun ve yetmezmiş gibi o kadar para verdiğin oyunun ek paketlerini oynamak için de para ödüyorsun. Yaşasın crack, torrent, free key.

Diğer adımların zor olduğunu biliyorum. Biz burada satın almaktan bahsediyoruz.
Satın alınca evime gelip anında kuracaksanız ben Steam'dan bütün oyunları alayım. Burada korsanı savunmuyorum. Burada Türkiye'de oyun almak zor değil en az Avrupa standartlarında olayı saçma geldi.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı