GT 730 PUBG Mobile dürbün açınca işleme gecikmesi artıyor

İşletim sistemi
Windows 10
Makaleler
1
Yer
Ev
Daha fazla  
GameLoop 7.1 üzerinden PUBG Mobile oynuyorum fakat bu sorun canımı çok sıkıyor. Dürbün açınca (özellikle 3X üstünde) kare işleme gecikmesi artıyor. FPS aynı ama işleme gecikmesinden dolayı 5 FPS hissi veriyor ve canımı çok sıkıyor.

Sistem:
  • i5 4570.
  • GT 730 2 GB DDR3.
  • 8 GB RAM.
  • 240 GB SSD (oyun SSD'de)
Oyun ayarlarım akıcı 90 FPS.
Emulator ayarlarım ektedir.

2021-06-21 16_13_31-Window.png
2021-06-21 16_14_00-Window.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Alakası yok oyun zaten yükün %60 ından fazlasını işlemciye bindiriyor kaldırıp yüklemeyi denediniz mi veya 60 FPS SE sabitlemeyi.

İkisinde çözmedi denedim oyun içi işlemci dürbün kapalı iken %75 ekran kartı %40 civarlarında dürbün açınca işlemci %85 ekran kartı %90'a yaklaşıyor darboğaz yok sadece bu oyunda kullanımlar böyle.

İkisinde çözmedi denedim oyun içi işlemci dürbün kapalı iken %75 ekran kartı %40 civarlarında dürbün açınca işlemci %85 ekran kartı %90'a yaklaşıyor darboğaz yok sadece bu oyunda kullanımlar böyle.

Diretc X si OpenGL'e ye almayı denediniz mi veya otomatikte bırakmayı bir de oyunda iken görev yöntecisini açın ayrıntılara gelin appmarket olması gerek PUBG logolu tüm uygulamalara sağ tıklayıp öncelik ayarla de sonra yükseğe al benzeşmeyi ayarla de tüm çekirdekleri aktif et

Diretc X si OpenGL'e ye almayı denediniz mi veya otomatikte bırakmayı bir de oyunda iken görev yöntecisini açın ayrıntılara gelin appmarket olması gerek PUBG logolu tüm uygulamalara sağ tıklayıp öncelik ayarla de sonra yükseğe al benzeşmeyi ayarla de tüm çekirdekleri aktif et.

Yok hiçbiri olmuyor OC bile yaptım olmadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı