GT 730 sistem birkaç ekleme ile iyi bir hale gelir mi?

Beni kendimden örnek verdim bu kadar berbat bir ekonomide 2 yılda anca sistemimi topladım Allahtan ekipmanlarım vardı üstüne birde monitörüm eksik bence sabırlı olun ve para biriktirin uzun sürebilir yapacak bir şey yok fakat gerçekten iyi bir sisteme kavuşmanın hazzıda bambaşka oluyor rahatlıyor insan oh be diyor.

2. El kasa toplanır mı sizce? Toplanırsa parçanın sağlam olup olmadığını nerden anlarım?

Beni kendimden örnek verdim bu kadar berbat bir ekonomide 2 yılda anca sistemimi topladım Allahtan ekipmanlarım vardı üstüne birde monitörüm eksik bence sabırlı olun ve para biriktirin uzun sürebilir yapacak bir şey yok fakat gerçekten iyi bir sisteme kavuşmanın hazzıda bambaşka oluyor rahatlıyor insan oh be diyor.
Haklısın hocam sağol.

Oynadığınız oyunlar nedir?
Valorant, LoL, Rdr2, Gta5, The Forest, Assetto Corsa tarzı oyunlar. Birde The Last Of Us tarzı hikayeli oyunlar diyebilirim. LoL valorant tarzı oyunları yine oynayabiliyorum fakat en düşük ayarlarda. Valorant için dosya ayarlarını bile değiştim. Hâlâ karşılaşma bulundu yazısında kalıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı