GT 730 sistem FIFA 23 kaldırır mı?

fortBoys

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşımın GT 730'u var FIFA 23 ön siparişi vermek istiyor ama ne kadar keyifli oynar bilmiyor. bana sordu ama oyun 700 TL olduğu için net bir cevap vermedim. FIFA 22'si var ve donmadan sabit 60 FPS'te oynuyor FIFA 23'te aynı şekilde açar mı?

Arkadaşımın GT 730'u var FIFA 23 ön siparişi vermek istiyor ama ne kadar keyifli oynar bilmiyor. Bana sordu ama oyun 700 TL olduğu için net bir cevap vermedim. FIFA 22'si var ve donmadan sabit 60 FPS'te oynuyor FIFA 23'te aynı şekilde açar mı?

Aççağını sanmıyorum minimun GTX 1050 Ti istiyor.

Arkadaşımın GT 730'u var FIFA 23 ön siparişi vermek istiyor ama ne kadar keyifli oynar bilmiyor. bana sordu ama oyun 700 TL olduğu için net bir cevap vermedim. FIFA 22'si var ve donmadan sabit 60 FPS'te oynuyor FIFA 23'te aynı şekilde açar mı?
bende de aynı ekran kartı var fifa 22 yi 90fps sabit oynuyordum. Bu sene ea play ile 10 saat denemeyi aldım ancak belirli noktalarda oyun donup kapanıyor :( sanırım kaldırmıyor :D. Denediysen sen de bilgi ver lütfen

bende de aynı ekran kartı var fifa 22 yi 90fps sabit oynuyordum. Bu sene ea play ile 10 saat denemeyi aldım ancak belirli noktalarda oyun donup kapanıyor :( sanırım kaldırmıyor :D. Denediysen sen de bilgi ver lütfen
Oyunda sistem gereksinimlerini çok aşan bir ağırlık var. 5600x bile %60-70 kullanım yapıyor.

Bende de aynı ekran kartı var FIFA 22'yi 90FPS sabit oynuyordum. Bu sene EA Play ile 10 saat denemeyi aldım ancak belirli noktalarda oyun donup kapanıyor :( sanırım kaldırmıyor :D. Denediysen sen de bilgi ver lütfen.

FIFA 23 mü oyundan atıyor anlamadım? Eğer FIFA 23'ü diyorsan oyundan atmadığı zamanlarda kaç FPS veriyor?

Geri
Yukarı