GT 730 sistem FiveM'de kaç FPS alır?

İşletim sistemi
Windows 10

SirWonsuld

Femtopat
RAM
6 GB
SSD veya HDD modeli
128 GB SSD 500 GB HDD
Ekran kartı
NVidia GT 730 2GB
Anakart
Asus H81M-K
İşlemci
i5-4460
Akıcı şekilde oynatır mı? Başka oyunları da akıcı oynayabilir miyim?

Hocam FiveM`i oynayamazsın fakat sade GTA V yani hikaye modunu 720p de 30 fps oynayabilirsin. Aynı sistem bendede var.

Çözünürlük düşürsemde 30 FPS oynayamaz mıyım
Bir ihtimal 800x600 de oynayabilirsin ama 30 fps sabit olacağını sanmıyorum

PUBG 720p 30 FPS oynayabilirsin youtube'da bir sürü video var izlemeni tavsiye ederim bir örnek bırakayım:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bir ihtimal 800x600 de oynayabilirsin ama 30 FPS sabit olacağını sanmıyorum

PUBG 720p 30 FPS oynayabilirsin YouTube'da bir sürü video var izlemeni tavsiye ederim bir örnek bırakayım:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

GT 730'un 4 GB VRAM'li versiyonunu test ediyor adam. Ayrıca işlemci ve RAM farkı da var. Öyle YouTube'da bir sürü video var demekle olmuyor.

Hocam oynayamazsınız. Bu ekran kartı zaten sana valorantı ve gta 5i 30 fps zor oynayabilirsini anlatıyor resmen. Çok umutlanmamak lazım.
Hocam valorant 720p de 60 fps rahat oynatır bu kart

GT 730'un 4 GB VRAM'li versiyonunu test ediyor adam. Ayrıca işlemci ve RAM farkı da var. Öyle YouTube'da bir sürü video var demekle olmuyor.
Hocam burada zaten aynısı olur demiyorum insanlarımız çok gergin gündemden dolayı herhalde kafasında bir fikir oluşsun diye uğraşıyorum yardımcı olmaya çalışıyorum. Ukala yorumlarınızı kendinize saklayınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı