GT 730 Sistem GTA 5 Performansı

Ozancan1994

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi bir sistem yaptım gta 5 bf 4 gibi grafikleri yüksek oyunları full ayarda ya da mid ayarlarda çalıştırır mı?

adsız.JPG

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistemde kasa yok sanırsam yada sizde olabilir bilmiyorum.1500 lira bunu alma git Technopat ın apu sistemini topla bundan performanslı.

Kasa var eski tip ama iş görür herhal aslına bakarsan pc var idareten götürüyor ama sistemini yükseltemiyorum win xpde kaldım sistemim
1 gb 128 bit ekran kartı
gigabyte g41mt-d3 anakart var
intel işlemci var kaç bilmiyorum
vs vs gta 4ü bile kasıo bu sistem kurulduğunda ben bilgisayardan hiç anlamıyordum şimdi diyorum araştırayım duruma göre kendim sistem yapayım dedim ama ben montajlamaya korkuyorum şimdi bu sisteme sistem kurcaktım ama yanar manar malum 4-5 yıllık mainboard uyumsuzluk falan olur dedim şimdi

abi senin söylediğin apu sisteminin maliyeti nedir 1500-1900 civarı bütçem var?
biraz uzun oldu kusura bakmayın

Ayrıca intel amdye göre daha kârlıymış amd yeni bir cihaz çıkarınca eskisine hizmeti bitiriyormuş diye okumuştum bir sitede ya da ati de olabilir ama amd yaparsam işlemciyi nvidia yapamam herhal ekran kartını

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı