GT 730 sistemde format sonrası oyunlarda FPS düşüşü

JawsT

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, 2 gün önce bilgisayara format attım. Hemen CS:GO ve Valorant gibi birkaç tane oyun indirdim, yeni formattan çıktı diye düşünüp takmamıştım ancak hala devam ediyor. Her oyunda 30 FPS düştü diyebilirim. Neden olabilir acaba? Örneğin Valorant'ta 90 FPS alırken 60'a düştü veya CS:GO'da 80 FPS alırken 50-40 FPS'lere düştü.

• GT 730
  • i3-9100F
  • 8 GB RAM
  • 222 GB SSD

Son düzenleyen: Moderatör:
Sürücüleri kurdunuz mu? Yaptığınız ayarlar varsa silinmiş olabilir.

Hayır kurmadım driver booster programını biliyorum bir tek tüm sürücüleri güncelleyen ama onuda satın almadığımız zaman sadece birkaç tane sürücü kuruyor diye biliyorum bildiğiniz başka program varsa yazarmısınız.

Hayır kurmadım Driver Booster programını biliyorum bir tek tüm sürücüleri güncelleyen ama onu da satın almadığımız zaman sadece birkaç tane sürücü kuruyor diye biliyorum bildiğiniz başka program varsa yazar mısınız?

Sakın o programı indirme şu siteden ekran kartını indirmen yeterli: Sürücüleri Yükle | NVIDIA

Pardon biraz geç cevap verdim sürücülerimi kontrol ettim hepsi güncel büyük ihtimalle ayarlarım silidiği içindir bildiğiniz oyun optimizasyonu için ince ayar varsa yazabilir misiniz ?

Yeni konular

Geri
Yukarı