GTX 1650 sistemde format sonrası FPS düşüşü

arda44k

Centipat
Daha fazla  
Format atmıştım. Chipset, LAN, ekran kartı, ve Realtek driverını kurdum. Diğerlerini kurmadım. Sanırım formattan önce min 200FPS aldığım Valorant'ta 75'in altına bile düşüyor bazen. Sistemim: GTX 1650 - i5 10400F - 16 RAM.

Son düzenleyen: Moderatör:
Maalesef hala aynı, her şeyi denedim resmen gayet memnundum sorunum yoktu ama format atmam gerekti keşke atmasaydım.

Yeniden başlatmadn direkt girip test ettim.

Düzelmiyor ne denediysem olmuyor, arkadaşımdada 16 ram ve 1650 var ve o 2 yıldır kullanıyor ben 1 ve en az 150 fps alıyor valoda, işlemcim daha iyi neyse uğraştığınız için sağolun hocam sanırım kronik sorun @Kivancx61

Denedim.

Düzelmiyor ne denediysem olmuyor, arkadaşımdada 16 ram ve 1650 var ve o 2 yıldır kullanıyor ben 1 ve en az 150 fps alıyor valoda, işlemcim daha iyi neyse uğraştığınız için sağolun hocam sanırım kronik sorun @Kivancx61

Denedim.
2YIL önce tekrar bu tarz konu açılmış ve sorun sürücü ile alakalı olduğu tespit edilmiş.

Denedim.
Birde son olarak Net Framework 3.5 ve DirectX 11'i yükleyin sorun ondan da kaynaklanıyor olabilir.

Oyunlar bu tarz yazılımlara da ihtiyaç duyuyor çünkü.

@arda44k

Net Framework 3.5

DirectX 11

attığım directx linkinde microsoft sunucusundan indire basacaksın.

Sorun çözülmezse yarın tekrar bakalım.

DDU'yla yapmanızı tavsiye etmem. Bütün gün çıkardığı sorunlarla uğraşıyorum. Şimdi ben de dostum Kivancx61'in dediği gibi yapacağım.

Geri
Yukarı