GT 730 sistemde GTA 5 kasıyor

Makaleler
4
Yer
Ankara
RAM
6 GB
Ekran kartı
GT 730.
İşlemci
Xeon E5405.
1 ay öncesine kadar 35-50 FPS arası oynarken şu an 15-25 arası oynuyorum nedendir?
120 GB SSD.
500 GB HDD.
Ekleyim arkadaşlar başka hiçbir oyunda FPS düşüşü yaşamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayır hatta yakın zamanda format attım GTA 5 dışında tüm oyunlar normal.
O zaman cidden verebileceğim pek bir cevap yok hocam çünkü indirdiğiniz bazı yazılımlar sırf bilgisayarınızın içine etmeye odaklı oluyor CTRL + SHIFT + ESC basarak görev yöneticisini açın ve CPU vesaire en çok kullanan uygulamayı seçip sonsuza kadar devre dışı bırakmayı deneyebilirsiniz.

Arkada herhangi bir şey çalışıyor mu oyunda iken bakmalısın gereksiz şeyler varsa arkadaşın dediği gibi devre dışı bırakabilirsin.

Hayır Steam'i bile kapattım aynı eskiden 1366x768 oynatıyordu şimdi 800x600 oynatmıyor ama C diskini temizledim yine ne olur nolmaz diye birazdan tekrar deneyeceğim sonucu haber veririm.

GT 730'a gelmiyor diye biliyorum hocam ama doğruluğundan emin değilim.
Hocam o zaman internetten araştırıp bir bakın sonra sürücüyü güncelleştirip deneyin veya cihazınıza tamamen format atabilirsiniz (hiçbir dosya kalmayacak şekilde) size kesinlikle sorununuzun düzeleceği garantisini vermiyorum ama bence denemekten zarar gelmez eğer sorununuzu çözersem çözüldü olarak işaretlerseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı