GT 730 sistemde CS:GO kasıyor

1000msgodGman

Hectopat
Daha fazla  
Büyük ihtimal kasması normal fakat aşırı drop var PC'de. Özellikleri aşağıya yazacağım sizce normal mi bu kasma?
  • i5-4200U 4 çekirdek 2.4 GHz
  • GeForce 730
  • 8 GB RAM DDR3 1600 MHz
  • (2013'te aldığımız ASUS all in One PC)
Bir de eklemek istiyorum PC'de dokunmatik ekran var ve kapatmayı bilmiyorum, ondan kasıyor olabilir mi?
Genelde aşırı kasmıyor ama adamlara sıkınca hatta boş alanda sıkınca FPS aşırı düşüyor.
Ve uzun süredir fark ediyorum ki bizim diğer PC'ler kadar ısınmıyor sanki. Acaba işlemci düzgün çalışmıyor olabilir mi?

Bir de eklemek istiyorum PC'de dokunmatik ekran var ve kapatmayı bilmiyorum

1. Windows simgesine sağ tıklayın ve Aygıt Yöneticisi seçeneğine tıklayın.
  2. İnsan Arabirim Aygıtları bölümünü genişletin veya bu bölüme çift tıklayın, HID uyumlu dokunmatik yüzey aygıtına sağ tıklayın ve Cihazı devre dışı bırak seçeneğine tıklayın.
  3. Evet düğmesine tıklayın.
  4. Dokunmatik ekranı tekrar etkinleştirmek için HID uyumlu dokunmatik yüzey aygıtına sağ tıklayın ve Cihazı etkinleştir seçeneğine tıklayın.
Oyun performansına gelirsek; sistem iyi değil. CS:GO işlemci ağırlıklı bir oyun işlemcin oyun içerisindeyken yüzde kaçta çalışıyor?

@Saint Luciahiç bakmadım nasıl bakabilirim bir de sağ ol verdiğin yaktik için.
Şey, Onun için alttaki görev çubuğuna (başlatın olduğu kenar kısım) sağ tıklayıp görev yöneticisine tıklaman gerek. (başka bir kısyolu vardı ama unuttum) Sonrasında eğer küçültülmüş boyuttaysa alt soldan falan ''Diğer ayrıntılar'' a tıkla ve performans yazan bölüme gel üstten oradan çoğu şeyi görüyorsun.

Geri
Yukarı