GT 730 sistemde Hackintosh Ventura açılmadı

3 gündür uyumadım gece gündüz bununla uğraşıyorum ne denediysem olmadı belki günde 5 kere sistem kuruyorum. bir türlü bu kartı tanımadım
Hocam kart bende vardı eski kart olduğu için yeni sürücüleri desteklemiyordu , 391.03 sürümünü kuruyordum karta kartı okuyordu.Windowsta olsaydınız önerebilirdim ama hackintosh nasıl çalışıyor bilmiyorum.

Hocam kart bende vardı eski kart olduğu için yeni sürücüleri desteklemiyordu, 391.03 sürümünü kuruyordum karta kartı okuyordu. Windows'ta olsaydınız önerebilirdim ama Hackintosh nasıl çalışıyor bilmiyorum.

PC'de iki disk var birinde Hackintosh Ventura diğerinde Windows 10 kurulu Windows'ta bir sorunu yok ama Hackintosh da kullanamıyorum. iGPU ile devam. İlginiz için teşekkürler.

2. Bir bilgisayarınız var ise GT 730'u takıp GPU Z'den ekran görüntüsü atabilir misiniz? Bu arada GPU GF108 ise Ventura desteği yok diye biliyorum.

2. bir bilgisayarınız var ise GT 730'u takıp GPU Z'den ekran görüntüsü atabilir misiniz? Bu arada GPU GF108 ise Ventura desteği yok diye biliyorum.

Buyurun hocam ekran görüntüsü.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-03-21 162243.png
    Ekran görüntüsü 2023-03-21 162243.png
    45 KB · Görüntüleme: 32
Buyurun hocam ekran görüntüsü.
Ventura desteği yok. Ventura'yı bırakın hocam, Mojave desteği bile yok. High Sierra kurulabiliyor en fazla. İsterseniz deneyebilirsiniz. High Sierra çok eski denilemez bence kısmen güncel, kullanılabilir. Eğer Ventura istiyorsanız Ventura destekli bir kart alabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı