GT 730 sisteme 200 TL PSU önerisi

Erhan Sarı

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, öncelikle 1 ay evde değildim ve bilgisayarım uzun süre çalışmadığı zaman açılmıyordu. Bilgisiyar tamir yerine gittim bana güç kaynağında problem olduğu söylendi.
Everest marka 250W bilmem ne kırmızı fanlı güç kaynağı önerdi. 150 TL ve 50 TL işçilik istedi. Güvenemedim. Başka bir yere gittiğimde 170 TL Hyper mi Hadron mu "h" ile başlayan güç kaynağı önerdi 300W. Şimdi benim bütçem 150-200 TL arasında elektrik kesintilerine karşı ve sistemimi emanet edebileceğim güç kaynağı önerileriniz. Telefondan yazıyorum ve elimden geldiğince yazım hatası yapmamaya gayret ediyorum.
Sistem;
GT 730 onboard.
i5-650.
H-55K.
4+4 GB RAM.
Şimdiden yardımlarınızı bekliyorum.

Hadron, Rampage, Gamepower, Frisby marka PSU'lardan kaçın.

Alacağınız en ucuz PSU:

Söylediği PSU markaları birer C4 arkadaşım.
Bunu al, kurulumunu yapmayı bilmiyorsan götür bilgisayarcıya, gözünün önünde taktır.

Merhaba arkadaşlar, öncelikle 1 ay evde değildim ve bilgisayarım uzun süre çalışmadığı zaman açılmıyordu. Bilgisiyar tamir yerine gittim bana güç kaynağında problem olduğu söylendi.
Everest marka 250W bilmem ne kırmızı fanlı güç kaynağı önerdi. 150 TL ve 50 TL işçilik istedi. Güvenemedim. Başka bir yere gittiğimde 170 TL Hyper mi Hadron mu "h" ile başlayan güç kaynağı önerdi 300W. Şimdi benim bütçem 150-200 TL arasında elektrik kesintilerine karşı ve sistemimi emanet edebileceğim güç kaynağı önerileriniz. Telefondan yazıyorum ve elimden geldiğince yazım hatası yapmamaya gayret ediyorum.
Sistem;
GT 730 onboard.
i5-650.
H-55K.
4+4 GB RAM.
Şimdiden yardımlarınızı bekliyorum.
Hadron rampage everest GamePower Izoly Turbox gibi Psu markalarına yönelmeyin yeter. :D.

Hadron, Rampage, Gamepower, Frisby marka PSU'lardan kaçın.

Alacağınız en ucuz PSU:
Önerdiğiniz güç kaynağı hoşuma gitti ve sizlere güveniyorum. Dediğim gibi elektirik kesintilerinden korkuyorum ve sistemimde tam perfonmans istiyorum. Bu güç kaynağı tamamen güvenilir midir? Bütçem ancak bu kadar yetiyor.

Önerdiğiniz güç kaynağı hoşuma gitti ve sizlere güveniyorum. Dediğim gibi elektirik kesintilerinden korkuyorum ve sistemimde tam perfonmans istiyorum. Bu güç kaynağı tamamen güvenilir midir?
Giriş seviyesi alınabilecek en ucuz güç kaynağı budur. İşinizi görür.
Bir tık daha iyisini alayım derseniz @Anıl Türe 'nin önerdiği High Power'ı alabilirsniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı