Sizce hangi işletim sistemini tercih etmeliyim?

• Windows 10 tabii ki

Oy: 8 34,8%
  • Windows 8.1 donanımına göre en uygun seçenektir

Oy: 4 17,4%
  • Windows 7 senin için en iyisidir. Değiştirmeni kesinlikle tavsiye etmem.

Oy: 11 47,8%

• Oy verenlerin toplamı
    23
@BuzzyGamer Zaten belirttim RAM'in önemini. İşlemci bunlara nazaran daha önemsiz. 1Ghz hızında olsun yeter. Şuan kullandığın sisteme sıfır parça yapmak ölü yatırım olur o yüzden şuradan fiyatlara göz gezdirebilirsiniz. Yapacağınız 20TL verip şu parçayı kasaya takmak bu kadar basit. Bak bunu da alabilirsin çok alternatif var. Bu dediğimi yaptıktan sonra sorunsuz bir şekilde win10 kullanabilirsin.
Şimdi daha iyi anladım dostum. Cevabın ve tavsiyen için teşekkür ederim. İkinciel olarak bakmayı hiç düşünmemiştim aslında. Güvenmediğimden dolayı olsa gerek. Yinede dediğin şey çok doğru. Bu sisteme sıfır ram takviyesi yapmak ölü yatırım olur. Dediğini düşüneceğim.

Şimdi daha iyi anladım dostum. Cevabın ve tavsiyen için teşekkür ederim. İkinciel olarak bakmayı hiç düşünmemiştim aslında. Güvenmediğimden dolayı olsa gerek. Yinede dediğin şey çok doğru. Bu sisteme sıfır ram takviyesi yapmak ölü yatırım olur. Dediğini düşüneceğim.

4GB 1600mhZ RAM ile orjinal w10 u akıcı kullanamıyordum. Yukarıdaki arkadaş 2 GB ram tak w10 a yükselt demiş. Sen ikisini de dene hangisi düzgün çalışırsa makinede onu seç. w8.1 en uygunu gibi.

4 GB 1600 MHz RAM kullanıyorum ve macOS Mojave ile Windows 10'u da dual boot olarak kullanıyorum. Windows 10 da gayet akıcı çalışıyor. Suçu işletim sistemine atmayın bence :)

Yukarıda arkadaş dediği beni söylemiş :) kendisi sorun yaşayınca herkes sorun yaşayacak zannediyor.

Yukarıda arkadaş dediği beni söylemiş :) kendisi sorun yaşayınca herkes sorun yaşayacak zannediyor.

Ben herkes sorun yaşar demedim. Her cihazda farklılık gösterebilir dedim. Kendi cihazında ikisinide dene hangisi stabil çalışırsa onu kullan dedim. İlla sözlük tanımı gibi mi yazalım cümleleri?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı