GT 730 Sisten ETS 2 Onlineda Kasma Sorunu

emrekrarr

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba,

Sistem Özelliklerim;
  • Intel Core 2 Duo 2,93 GHz
  • 4 GB RAM
  • Nvidia GeForce GT730 2GB
  • Windows 10 Pro 64 bit
Uzun lafın kısası genel sistem özelliklerim budur.
Normalde ETS 2' yi (onlineda) yüsek/orta grafik ayarlarında 40-46 FPS arasında oynuyordum (şehir içinde normal olarak 20-25 e düşmesi normal onda problemim yok.).
Ama son zamanlarda aynı ayarlarda ve normal yollarda 20-23 FPS'yi geçemiyorum.
Bunun sebebi nedir ve nasıl düzeltirim lütfen yardımcı olur musunuz?

Not: Ayarları düşürsem bile FPS'de oynama olmuyor.
Not 2: Dikey senk. kapalı.
Not 3: Single'da da aynı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arka planda çalışan uygulamaları kontrol et işlemciyi ya da ekran kartını fazla kullanan bir uygulama varsa ondan ya da virüsten de kaynaklanıyor olabilir. Ek olarak Truckersmp sunucudaki oyuncu sayısını arttırdı buna bağlı olarak FPS değerlerinde düşme olabilir. Son olarak NVDIA denetim masası ayarlarını kontrol et. Bazen burada kare sayısını sınırlayan değişiklikler olabiliyor.

Arka planda çalışan uygulamaları kontrol et işlemciyi ya da ekran kartını fazla kullanan bir uygulama varsa ondan ya da virüsten de kaynaklanıyor olabilir. Ek olarak Truckersmp sunucudaki oyuncu sayısını arttırdı buna bağlı olarak FPS değerlerinde düşme olabilir. Son olarak NVDIA denetim masası ayarlarını kontrol et. Bazen burada kare sayısını sınırlayan değişiklikler olabiliyor.
Dediklerinin hepsini denedim ve sonuç aynı daha farklı çzöüm öneriniz varsa her türlü yardıma açığım

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı