Çözüldü GT 730 "Windows'un bu sürümüyle uyumlu değil" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yekta13

Centipat
Yakın zamanda bilgisayarımı Windows 7'den Windows 10'a geçirdim. İlk iş olarak ekran kartı sürücümü güncellemek istedim fakat NVIDIA'nın sitesinde arattığım sürücüyü indirdiğimde birçok kez bu sürümle uyumlu değil hatası aldım, daha sonra GeForce Experience indirdim orada karşıma sürücülerin güncelleşmesi gerekiyor diye bir seçenek çıktı sürücülerimi güncellemeye çalıştığımda da yine aynı hatayı aldım. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Ekran Kartım: GT 730
İndirmeye çalıştığım sürücü: 445.75

Son düzenleyen: Moderatör:
GT 730 2 GB ekran kartım var desteklediği güncellemeyi indirdiğim halde sürüm uyumlu değil diyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar ekran kartım GeForce GT 730 NVIDIA expirence ile güncellemeye çalışıyorum ama destek kesildi en son güncel driver mevcut falan diyor. Ama Valorant'a falan girerken güncel değil sürücülerin diyor yardımcı olabilecek var mı?

Ekran kartınız artık en son sürüm driverları desteklemiyor, girerken uyarı verse bile muhtemelen oyuna girecektir. Uyarıyı dikkate almamaktan başka çareniz yok gibi görünüyor.

Uyumsuz sürücü bilgisi
Arkadaşlar ekran kartım GeForce GT 730 NVIDIA expirence ile güncellemeye çalışıyorum ama destek kesildi en son güncel driver mevcut falan diyor. Ama Valorant'a falan girerken güncel değil sürücülerin diyor yardımcı olabilecek var mı?
GT 730 için yeni sürücü çıkmıyor maalesef. 456.71 - WHQL Windows 10 64Bit için bu geçerli ve bir çok oyunda geçerli bir sürücü. DDU ile sürücünüzü kaldırıp bunu yükleyin. Aksi takdirde sorun devam eder ise uyarıyı göz ardı edin.

Artı -2 Eksi
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı