GT 730 sürücüsü inmiyor

Ekran kartıma sürücü kuramıyorum. "bu NVIDIA grafik sürücüsü, Windows'un bu sürümüyle uyumlu değildir." adında bir hata alıyorum. Nasıl çözerim?

Ekran kartı: GT 730.

Windows sürümü: 20h2.

Windows edisyonu: Windows 10 Pro.
Düzeltme yapayım. "Bu NVIDIA grafik sürücüsü, Windows'un bu sürümüyle uyumlu değildir."*

Son düzenleme:
GT 730 Fermi için uygun olan sürücü 391.35 olan WHQL sürücü. Mevcut sürücüyü DDU ile kaldırın ve linkteki sürücüyü yükleyip deneyin.

GT 730 Fermi için uygun olan sürücü 391.35 olan WHQL sürücü. Mevcut sürücüyü DDU ile kaldırın ve linkteki sürücüyü yükleyip deneyin.
Deniyorum, bilgilendireceğim.
İndirdim kurmaya çalıştım fakat şöyle bir hata aldım.
Screenshot_1.png

Son düzenleme:
Ekran kartıma sürücü kuramıyorum. "Bu NVIDIA grafik sürücüsü, Windows'un bu sürümüyle uyumlu değildir." adında bir hata alıyorum. Nasıl çözerim?

• Ekran kartı: GT 730.
  • Windows sürümü: 20h2.
  • Windows edisyonu: Windows 10 Pro.

Ekran kartıma sürücü kuramıyorum. "Bu NVIDIA grafik sürücüsü, Windows'un bu sürümüyle uyumlu değildir." adında bir hata alıyorum. Nasıl çözerim?

• Ekran kartı: GT 730.
  • Windows sürümü: 20h2.
  • Windows edisyonu: Windows 10 Pro.
Windows'unuz kaç bit? Birde çok sorun yaşanıyor GT730 da Fermi mimarisinden kaynaklı son sürüm indirilmiyor diye biliyorum arkadaş da belirtmiş zaten.

İlgili siteden kartınıza uygun olan sürücüyü baştan indirim kurmayı dener misiniz?

Geri
Yukarı