GT 730 ve G3250 Düşük FPS Sorunu

Juancito

Decapat
Bundan bir ay önce PC bozulmuştu tamirciye götürdüğümde anakart bozulumuş chipseti değişecek dedi. 200 TL verdim yaptılar ama bu seferde PC'ye internet gelmiyordu sebebi anakartın internet giriş yeri bozukmuş. Onun için Wi-Fi kart taktılar onada para verdim.

PC eskisindenden kötü oldu normalde cs go oynayan biriyim PC bozulmadan önce 70-130 arası bir FPS alıyordum. Şimdi 10-15. Sadece CS GO değil her oyunda zaten PC baya yavaşladı. Acaba sıkıntı güç kaynağındamı baya eski bir alet 8 9 senelik zaten çok ses çıkarıyor. Bilgisayar özelliklerinde işlemcinin puanı da baya düştü önceden 5,9'du şimdi 3,4 kaç kez derecelendirdim hala aynı. Tüm güncellemeler yapıldı. Acaba neden böyle oldu yardımcı olur musunuz lütfen?

Ekran kartı: MSİ GT 730 DDR3 2 GB 128 bit
işlemci: G3250 3.2 GHz
RAM: 2 GB DDR3 1333 MHz
Anakart: H81M-E/M51AD/DP_MB
Güç kaynağı: 280 W

Son düzenleyen: Moderatör:
Bundan bir ay önce PC bozulmuştu tamirciye götürdüğümde anakart bozulumuş chipseti değişecek dedi. 200 TL verdim yaptılar ama bu seferde PC'ye internet gelmiyordu sebebi anakartın internet giriş yeri bozukmuş. Onun için Wi-Fi kart taktılar onada para verdim.

PC eskisindenden kötü oldu normalde cs go oynayan biriyim PC bozulmadan önce 70-130 arası bir FPS alıyordum. Şimdi 10-15. Sadece CS GO değil her oyunda zaten PC baya yavaşladı. Acaba sıkıntı güç kaynağındamı baya eski bir alet 8 9 senelik zaten çok ses çıkarıyor. Bilgisayar özelliklerinde işlemcinin puanı da baya düştü önceden 5,9'du şimdi 3,4 kaç kez derecelendirdim hala aynı. Tüm güncellemeler yapıldı. Acaba neden böyle oldu yardımcı olur musunuz lütfen?

Ekran kartı: MSİ GT 730 DDR3 2 GB 128 bit
işlemci: G3250 3.2 GHz
RAM: 2 GB DDR3 1333 MHz
Anakart: H81M-E/M51AD/DP_MB
Güç kaynağı: 280 W

2 GB RAM ile nasıl oynuyordun ben 3.25GB RAM ile CS-GO oynamak istediğimde maça başlarken RAM yetmediği için oyundan atıyordu. Ben güç kaynağından olduğunu düşünmüyorum. Bence sorun RAM ile alakalıdır.
Özellikleri aynı mı bilgisayarın baktın mı ?
Arkadaş doğru söylüyor parçalar değişmişmi bakmanızda fayda var.

Özellikleri aynı mı bilgisayarın baktın mı ?
EVET AYNI
2 GB RAM ile nasıl oynuyordun ben 3.25GB RAM ile CS-GO oynamak istediğimde maça başlarken RAM yetmediği için oyundan atıyordu. Ben güç kaynağından olduğunu düşünmüyorum. Bence sorun RAM ile alakalıdır.

Arkadaş doğru söylüyor parçalar değişmişmi bakmanızda fayda var.
yalan söylemiyorum 2 gb ram ile 150 fps bile alıyodum

2 GB RAM ile CS:GO oynanmaz. Yanlışıniz var. Bilgisayarci RAM lerden birini karıştırmiş veya aşırmış olabilir. 2GB RAM ile anca windows çalışır.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı