GT 730'dan GTX 1650'ye geçilir mi?

efebitz

Yoctopat
Daha fazla  
Ben bir cahillik ettim ve Intel(R) Core(tm) i5-3570 CPU @ 3.40GHz 3.39 GHz işlemci 16 RAM ve GT 730 ekran kartı aldım ve şu anda pişmanım ekran kartından dolayı. Benim aklımda 1650'ye geçmek var. Sizce ne kadar mantıklı veya geçebilecegim daha iyi fiyat performans ekran kartı öneriniz var mı? Ve cahilligime verin, 730 ekran kartı olan anakarta 1650 olur mu acaba? Nasıl öğreneceğim bilmiyorum. Anakart modeli yazmıyor hiçbir yerde, şimdiden teşekkürler :kalp:

Sistemi hepten satıp 2. elden daha iyi bir sistem bulmanız daha mantıklı.

4, 5 bin civarına alırsınız RX 570 / 470 bir sistem.

Büyük ihtimal bulamaz sahibinden piyasasında zor maalesef. :D Toplarsınız ancak böyle bir sistemi bu fiyata.

Ben bir cahillik ettim ve Intel(R) Core(tm) i5-3570 CPU @ 3.40GHz 3.39 GHz işlemci 16 RAM ve GT 730 ekran kartı aldım ve şu anda pişmanım ekran kartından dolayı. Benim aklımda 1650'ye geçmek var. Sizce ne kadar mantıklı veya geçebilecegim daha iyi fiyat performans ekran kartı öneriniz var mı? Ve cahilligime verin, 730 ekran kartı olan anakarta 1650 olur mu acaba? Nasıl öğreneceğim bilmiyorum. Anakart modeli yazmıyor hiçbir yerde, şimdiden teşekkürler :kalp:
Hocam tabi ki geçilir neden geçilmesin beklenti meselesi bu işler. Almışsınız artık yapacak bir şey yok 1650'yi alın keyif alırsınız sistemden biraz daha elinize para geçince i7 3770k alırsınız güzel işlemcidir halen iş görür sistemi komple upgrade edene kadar güzel bir şekilde işinizi görür bu sistem

Hocam tabii ki geçilir neden geçilmesin beklenti meselesi bu işler. Almışsınız artık yapacak bir şey yok 1650'yi alın keyif alırsınız sistemden biraz daha elinize para geçince i7 3770K alırsınız güzel işlemcidir halen iş görür sistemi komple upgrade edene kadar güzel bir şekilde işinizi görür bu sistem.

Ya güzel açıklaman için çok teşekkür ederim aklım sadece dedigim gibi cahilligime verin çok anlamıyorum ama şu anda GT 730 ekran kartı takılı olan anakarta GTX 1650 alsam uyumlu mudur acaba diye de düşünüyorum bir yandan.

Ya güzel açıklaman için çok teşekkür ederim aklım sadece dedigim gibi cahilligime verin çok anlamıyorum ama şu anda GT 730 ekran kartı takılı olan anakarta GTX 1650 alsam uyumlu mudur acaba diye de düşünüyorum bir yandan.
Anakartlar veya sistemler ekran kartı ayırmazlar bugün bunu sanırım birisi daha sormuştu. Dual Core bir sisteme de gidip GTX 1650'yi takıp çalıştırabilirsiniz işlemci veya ram'de böyle bir düşünceye düşebilirsin pinler aynı mı ya da aynı DDR3 mü DDR4'mü diye ancak dediğim gibi gönül rahatlığıyla sistemine GTX1650'yi takarsın bir sıkıntı da çıkarmaz. Ancak sormak istediğim bir şey var sisteminde ki güç kaynağı kaç watt bakma şansın var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı