GT 730'lu HP Pavilion Kasanın Değeri

TENTT

Decapat
Herkeze Selamun Aleyküm Arkadaşlar Size Bir Konu Deyinmek İstedim Kusura Bakmayın Yoracam Sizi
Ben bundan 2 yıl önce dolar 3 TL civarındayken MediaMark'tan HP Pavilion kasa satın aldım, fiyatı o zamanlar 2100 TL idi. Şu anda fiyatı 5000 TL civarı. Şu an acilen paraya sıkıştım, satmam lazım ama içim el vermiyor. Alıcı buldum 2000 TL'ye satacağım. Bu durumda karlı mıyım, yoksa zararlı mı?
Bu konuda hakkındaki görüşlerinizi merak ettim. Yorum yaparsanız çok sevinirim.
Bu arada kasayı sabah yeni sahibine vereceğim, 1000 TL'sini aldım, sabah teslim ettiğimde 1000 TL daha alacağım.
Kasa Özellikleri
  • Ekran Kartı : Nvidia Geforce GT 730
  • İşlemci : AMD A 10-7800 Redeon R7, 12 4C+8G (4 CPUs) 3.5GHz
  • RAM: 8 GB
  • Üretici : NVIDIA
  • Dac Türü: Integrated RAMDAC
hp-570-p023nt-ntel-core-i7-7700-36ghz-8gb-1tb-10116339-275000-s1.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkesin açığını kollayan tipler gelmiş yine. Technopat çok troll doldu. Rapor etme tuşu boşuna var sanki. Ama niye millete rencide edip, kendini öne çıkarmak için yorum yapmak varken kimse görmeden rapor etsin.

O kasa için bırak 5000 Lirayı, 2000 Lira bile ucu ucuna. İyi satmışsın fazlasını hak etmez.

@nxkddnsbskxndbdjdndbshd Amacım rencide etmek değil, herhalde bir harf hatası ile kimse rezil olmadı. Herkesin daha dikkatli olması açısından söyledim. Arada bende hatalar yapabiliyorum. Onlardan ders çıkartarak daha dikkatli olmaya çalışıyorum.

@nxkddnsbskxndbdjdndbshd Amacım rencide etmek değil, herhalde bir harf hatası ile kimse rezil olmadı. Herkesin daha dikkatli olması açısından söyledim. Arada bende hatalar yapabiliyorum. Onlardan ders çıkartarak daha dikkatli olmaya çalışıyorum.
Herkesin dikkat etmesini söylemek ne senin, ne de benim haddime. 'Rapor Et' tuşu boşuna koyulmamış oraya. Belki iyi niyetlisiniz ama bu böyle.

"Herkese" olacak.
Benim fikrim, bu fiyata satmamalıydın.
Tebrik ediyorum bir yazım yanlışını ortaya çıkardın sana beğeniler şelale. Forumda birçok kişi daha Türkçe klavye kullanmıyor onlara da aynı şekilde uyarı yap.
Ekran Alıntısı 2.PNG
Zarf fiilden sonra herhangi bir noktalama işareti gelmez.
Ekran Alıntısı 3.PNG
Dediğim gibi zarf fiilden sonra noktalama işareti gelmez.
Ekran Alıntısı.PNG

Windows'ta değil Windows'da herhalde Türkçenin ses özellikleri dersinde arka sıralarda uyuyordun.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı