GT 740 4 GB ekran kartı 256 MB Görünüyor

Ömer YILDIZ 14

Hectopat
GT 740 GB ekran kartım var bilgisayar açılırken ekranda 4096 MB yazıyor ama DxDiag'dan baktığımda 256MB yazıyor ve aygıt yöneticisinden görüntü bağdaştırıcılarından baktığımda Microsoft temel görüntü bağdaştırıcısı yazıyor driverı nı nereden indirebilirim?

Son düzenleme:
GT 740 GB ekran kartım var bilgisayar açılırken ekranda 4096 MB yazıyor ama DxDiag'dan baktığımda 256MB yazıyor ve aygıt yöneticisinden görüntü bağdaştırıcılarından baktığımda Microsoft temel görüntü bağdaştırıcısı yazıyor driverı nı nereden indirebilirim?
Muhtemelen ekran kartı sürücüsünü indirmediğinizden kaynaklı bir sorun. NVIDIA'nın kendi sitesinde ekran kartınızın en güncel sürümünü indirebilirsiniz.

Son düzenleme:
İndirmeyin hocam. Yeni bir sürücü var. En güncel sürücüyü indirmek için GeForce Experience indirin.

Tamam şimdi bunu deneyeyim.
İndirmeyin hocam. Yeni bir sürücü var. En güncel sürücüyü indirmek için GeForce Experience indirin.

Bunu indirdim ama olmadı ekran kartı Quadro GT 740 4 GB 128 Bit.

Bunu da denedim ama hiçbiri olmadı sürekli bu hatayı veriyor 3 kere format atıp denedim yine olmadı ne yapayım Quadro GT 740 4 GB 128 Bit.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (1).png
    Ekran Görüntüsü (1).png
    194,1 KB · Görüntüleme: 23
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı