Çözüldü GT 740M aygıt yöneticisinde gözükmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
DDU ile sürücüyü kaldırıp tekrar kurmayı denediniz mi?
Ek olarak BIOS güncellemesi ve Windows güncellemesini yapabilirsiniz.
Eğer işe yaramaz ise aygıt yöneticisinden görüntü bağdaştırıcılarına sağ tıklayıp donanım değişikliği tara diyebilirsiniz, işe yarar mı emin değilim.
@AlperenŞık Asla driver booster gibi 3. parti yazılımlar önermiyorum. Birçok saçma sürücüyü kuruyor ve insanları çileden çıkarıyor. En mantıklısı üreticinin sitesidir.
Eğer işe yaramaz ise aygıt yöneticisinden görüntü bağdaştırıcılarına sağ tıklayıp donanım değişikliği tara diyebilirsiniz, işe yarar mı emin değilim.
@AlperenŞık Asla driver booster gibi 3. parti yazılımlar önermiyorum. Birçok saçma sürücüyü kuruyor ve insanları çileden çıkarıyor. En mantıklısı üreticinin sitesidir.

Çözüm
@AlperenŞık asla Driver Booster gibi 3. parti yazılımlar önermiyorum. Birçok saçma sürücüyü kuruyor ve insanları çileden çıkarıyor. En mantıklısı üreticinin sitesidir.

Ek olarak BIOS güncellemesi yapamıyorum. Dizüstü Lenovo Z500 aldığımızda Win 8.1'di. Şimdi Win 10 olunca uygun BIOS sürümünü bulamıyorum. Nereden indirebilirim?

Yeni konular

Geri
Yukarı