GT 740M Crysis 2 kasma sorunu

UmurBuğra

Hectopat
Daha fazla  
Crysis 1 oyununu bitirmiştim 2. oyunu oynamak geldi içimden. İndirdim oyun güncel sistemim yetiyor ama en düşük ayarlarda 50 FPS almak bile çok zor. Patlamalar vs. olunca zaten 25 falan oluyor bilen var mıdır, neden? Ayrıca Crysis 3 oynadığımı hatırlıyorum bilgisayarın ilk günleriydi ekran kartı performansı düşmüş olabilir diye düşündüm.

Sistemim:

İşlemci: Intel Core i5-3230M 2.60 GHz
RAM: 8 GB
Ekran Kartı: NVIDIA GT 740M
Sistem: Orijinal Windows 10

Son düzenleyen: Moderatör:
Crysis 1 oyununu bitirmiştim 2. oyunu oynamak geldi içimden. İndirdim oyun güncel sistemim yetiyor ama en düşük ayarlarda 50 FPS almak bile çok zor. Patlamalar vs. olunca zaten 25 falan oluyor bilen var mıdır, neden? Ayrıca Crysis 3 oynadığımı hatırlıyorum bilgisayarın ilk günleriydi ekran kartı performansı düşmüş olabilir diye düşündüm.

Sistemim:

İşlemci: Intel Core i5-3230M 2.60 GHz.
RAM: 8 GB.
Ekran kartı: NVIDIA GT 740M.
Sistem: Orijinal Windows 10.

Crysis 2 Advanced Graphics options adlı uygulamayı indir tüm ayarları Low'da oyna.
YouTube'da gerekli talimatlar var.

Ben Intel Pentium P6200, Intel HD grafikler, 3GB DDR3 RAM ve Windows 8.1'de 20 25 FPS yer yer 15 FPS aldım, senin sistemin daha iyisini yapabilir.

Not: FPS değerlerini Fraps ile ölçtüm.

Sistemim:

İşlemci: Intel Core i5-3230M 2.60 GHz
RAM: 8 GB
Ekran Kartı: NVIDIA GT 740M
Sistem: Orijinal Windows 10
Z500 laptop mı?

Sayın forum üyeleri ben bile unutmuştum bu konuyu nereden buldunuz bilmiyorum ama ben o şekilde Crysis 2 ve Crysis 3 oyununu bitirip seriyi tamamladım bu arada evet Z500 laptop.

Geri
Yukarı