GT 740M Far Cry 4 oynatır mı ?

Kapitalizm bunu gerektirir çünkü. İ3 ile ben oynayamaz mıyım? Mesela İ3'üm var yanında GTX 660. Bu dediğiniz saçmalık. Göz boyamak için yapıyorlar. Gayet rahat oynatır.
Haklısınız adamlar Pentium 4 ile Far Cry 3 oynuyor.Nasıl.Muhteşem bir ekran kartı ile birlikte tabi.Ne demişler eşeğe altın semer vursalar eşek yine eşektir.Oynayamıyorlar.Oyunun yüklenmesi yarım saat sürüyor.

1. Pentium 4 ile güncel hiçbir oyun oynanmaz.
2. Ekran kartınız iyi ise isterse E4600 işlemciniz olsun yine oynarsınız.
3. O kadar üst düzey sistemlere gerek yok.
4. İşlemcinin açılma hızı ile en ufak bir alakası yok.
5. 740m o oyunu açar.

Kapitalizm bunu gerektirir çünkü. İ3 ile ben oynayamaz mıyım? Mesela İ3'üm var yanında GTX 660. Bu dediğiniz saçmalık. Göz boyamak için yapıyorlar. Gayet rahat oynatır.
Alakası yok ya. İ3 İ5 ne fark eder.
Haklısınız adamlar Pentium 4 ile Far Cry 3 oynuyor.Nasıl.Muhteşem bir ekran kartı ile birlikte tabi.Ne demişler eşeğe altın semer vursalar eşek yine eşektir.Oynayamıyorlar.Oyunun yüklenmesi yarım saat sürüyor.
1. Pentium 4 ile güncel hiçbir oyun oynanmaz.
2. Ekran kartınız iyi ise isterse E4600 işlemciniz olsun yine oynarsınız.
3. O kadar üst düzey sistemlere gerek yok.
4. İşlemcinin açılma hızı ile en ufak bir alakası yok.
5. 740m o oyunu açar.
İşte bu yüzden sistem gereksinimlerine güvenmiyorum :)

Beyler o kadar ciddiye almayın :D. Sistem gereksinimleri üzerinden yola çıkarak söyledim

game debate öneririm bu siteyi üye olursanız sistemizin elde edeceği yaklaşık fps i görebilirsiniz ekran kartları hakkında yorumları mevcut(ingilizce) 5 10 dakkalık oyun içi video çıkacak olan oyunların tahmini sistem gereksinimleri alacağınız performans yüzdesine kadar her şeyi bulabilirsiniz

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı