GT 740M laptop GTA 5 kaldırır mı?

İşletim sistemi
Windows 10
Güncel videodan kasıt asla 8 ay olmamalı böyle bir bağlamda. Lütfen biraz büyü.

Bu bağlamda gece gece sen şaka mısın be dostum. Sen külüstür sisteminle oyunu oynayamadın diye gelip konuyu niye spamlıyorsun. Hadi ötede oynamaya devam et. Senin yüzünden ceza almaya niyetim yok.

Güncel bir video. Eski olanıyka karşılaştırırısın. Sanırım bunun üstüne de hala bir şey yazarsan cevap vermeyeceğim. Konu sahibi arkadaş bu arkadaşın yorumunu dikkate almayınız. Ekran kartınız GTA 5 için yeterlidir oynayabilirsiniz dediğim gibi tekrardan.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Saol
Bu bağlamda gece gece sen şaka mısın be dostum. Sen külüstür sisteminle oyunu oynayamadın diye gelip konuyu niye spamliyorsun. Hadi ötede oynamaya devam et. Senin yüzünden ceza almaya niyetim yok.
Neyse orta grafik 40 fps olur dimi

Sağ ol.

Neyse orta grafik 40 FPS olur değil mi?

Evet dostum oynayabilirsiniz. Ayarları optimize ederseniz akıcı bir deneyim sunabilir sisteminiz. Ben GT 630 ile bile çok rahat oynamıştım GTA 5 öyle ahım şanım bir sistem isteyen bir oyun değil zaten.

Bende vardı hala var ama kullanmıyorum. Kaldırır en iyisi normal(düşük) ayarlar ama bir tık üstü yüksek ayarlarda da oynatıyordu 30 fps.

Evet dostum oynayabilirsiniz. Ayarları optimize ederseniz akıcı bir deneyim sunabilir sisteminiz. Ben GT 630 ile bile çok rahat oynamıştım GTA 5 öyle ahım şanım bir sistem isteyen bir oyun değil zaten.
Lütfen ikilemeleri kullanmadan önce doğru yazılışlarına bakınız. Nenenizden duyduğunuz gibi yazınca komik oluyor. “anım şanım” 🤣🤣🤪

Yeni konular

Geri
Yukarı