GT 740M laptopta oyunlarda siyah ekran

Ali41H

Femtopat
Daha fazla  
RAM
4
Ekran kartı
Nvidia GeForce GT 740M
Anakart
Hewlett-Packard HP ENVY TS 15 Notebook PC
İşlemci
Intel(R) Core(TM) i7-4700MQ CPU @ 2.40GHz 2.40 G
NVIDIA GeForce GT 740M ekran kartım var. Oyun oynarken Ekran Kartınız Çöktü hatası alıyorum ve ekran siyah oluyor. Power düğmesinden kapapatmak zorunda kalıyorum. Format attım yine çözülmedi. Sorun sizce neden kaynaklı?

Benim bilgisayarım dizüstü ve ben sorunun pilden dolayı olduğunu düşünüyorum. Sizin de düşüncelerinizi merak ediyorum.

2023-06-17.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Pili çıkartmayı denediniz mi ve ne oynuyorsunuz
Pili çıkarmayı hiç denemedim ve Valorant, Counter-Strike Global Offensive(yüksek çözünürlükte oynasam), Pubg Mobile, Polygon, Heroes & Generals, Fortnite vb.

Pili çıkartmayı denediniz mi ve ne oynuyorsunuz
pili çıkardım ve valorant oynadım daha ilk turdan ekran gitti.

Son düzenleme:
Pili çıkarmayı hiç denemedim ve Valorant, Counter-Strike: Global Offensive(yüksek çözünürlükte oynasam), PUBG Mobile, Polygon, Heroes & Generals, Fortnite vb.

Pili çıkardım ve Valorant oynadım daha ilk turdan ekran gitti.

Sonradan mı almaya başladınız bu sorunu eğer öyleyse ekran kartınız arızalanmış olabilir

Sonradan mı almaya başladınız bu sorunu eğer öyleyse ekran kartınız arızalanmış olabilir
Evet sonradan almaya başladım ve bilgisayar açıldığında bu sorunu alıyorum.
2023-06-19 (1).png

Abi soruma cevap verip bana zaman ayırdığın için teşekkürler ama artık sorun kalmadı çünkü tüm oyunları sildim teşekkürler

Ekran kartımın arızalandığını nerden anlaya bilirim?

Son düzenleme:
Evet sonradan almaya başladım ve bilgisayar açıldığında bu sorunu alıyorum.Eki Görüntüle 1826797

Abi soruma cevap verip bana zaman ayırdığın için teşekkürler ama artık sorun kalmadı çünkü tüm oyunları sildim teşekkürler

Ekran kartımın arızalandığını nereden anlayabilirim?

Batarya takiliyken de mi aynı sorun var

Yeni konular

Geri
Yukarı