GT 740M laptopta Windows 10 yerine 8 fark eder mi?

alikurnaaz

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İntel Core i3 9100F CPU // GTX 1650 GPU // 16GB RAM // Samsung Odyssey G7 Monitör
Meslek
Yüksek Gerilim Elektrik Teknisyeni
RAM
8 GB
SSD veya HDD modeli
240 GB SSD + 1 TB HDD
Ekran kartı
NVIDIA GT 740M 2GB
İşlemci
i5 4. nesil
Merhaba arkadaşlar, laptop özelliklerimi de belirteceğim. Sorum şu, ben laptopuma şu anda Windows 10 işletim sistemi yüklü onu kullanıyorum. W8 yüklesem bir farkı olur mu hız konusunda yoksa fark olmaz mı? Boşuna format atmayayım.

Merhaba arkadaşlar, laptop özelliklerimi de belirteceğim. Sorum şu, ben laptopuma şu anda Windows 10 işletim sistemi yüklü onu kullanıyorum. W8 yüklesem bir farkı olur mu hız konusunda yoksa fark olmaz mı? Boşuna format atmayayım.

Deneyip görmen gerek 8 değil 8.1 kur yapıyorsan.(işlemcin eski nesil olduğu için bir tık artış olabilir daha uyumlu çünkü)

SSD var bence gerek yok. 8 yerine 8.1 kurmanı öneririm. 8.1 gibi eski sürümlerin desteği çekiliyor artık. Oyun oynuyorsan önermem Windows 10'da kal bence diyorsan performans istiyorum modlu sürümlere bakabilirsin.

Geri
Yukarı