GT 740M Sistemde Performans Düşüşü

CasperS

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Sistem özelliklerim
-i5 4200M
-8 GB DDR3
-GT 740M 128bit

Bilgisayarımda bu aralar ciddi derecede performans düşüşü yaşıyorum. Eskiden CS:GO' yu en azından yüksek ayarlarda yüksek çözünürlükte 100-150 arası fps alırkan şuan en düşükde 100 fps anca alıyorum eskiden Battlefield 3 gibi oyunları çok rahat oynuyordum ama artık açamıcak duruma geldi. Sıcaklıklar normal fanları temizldeim termal macunu düzgünce sürdüm soğutucu blokda çizik bile yok ısılar normal fakat böyle bi sorunum var yazılımsaldır dedim format attım yine sonuç aynı nvidia ekran kartıyla açtığımada eminim sizce sorun nedir? HDD yerine aynı boyutta SSD taksam düzelebilir mi ? Yardımlarınızı bekliyorum garantiye göndermek en son çare teknik servis Casper olunca :mad:

Son düzenleyen: Moderatör:
Casper bilgisayarların kronik sorunu aşırı ısınmadır. Isıya bağlı fps düşmesi yaşıyorsunuz. Son çare altına düzgün soğutucu fan alın.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı