GT 740M Ciddi Derecede Performans Düşüşü

Benim dizüstü bilgisayarımda'da aynı sorunu yaşadım fanı temizleyerek çözdüm problemi.
Fan temiz eskiden aynı sorun olduğunda bende fanı temizleyerek çözmüştüm ama bu sefer farklı

Yaptığım bir benchmark

Dosya Ekleri

• gpgpu.png
    gpgpu.png
    98,5 KB · Görüntüleme: 182
Aynı ekran kartı modelinin 64 bit sürümünü kullanıyorum benzere performans düşüşü Windows 10 güncellemesi sonrası yaşayıp Windows 8.1' e geri dönmüştüm. En iyi performansı 8.1 ile yaşamıştım. Sende sistemini Windows 8.1' e güncelleyebilirsin. Attığın ekran görüntüsüne göre Windows 7 kullanıyorsun.

Aynı ekran kartı modelinin 64 bit sürümünü kullanıyorum benzere performans düşüşü Windows 10 güncellemesi sonrası yaşayıp Windows 8.1' e geri dönmüştüm. En iyi performansı 8.1 ile yaşamıştım. Sende sistemini Windows 8.1' e güncelleyebilirsin. Attığın ekran görüntüsüne göre Windows 7 kullanıyorsun.
Windows 8.1 Pro kullanmaktayım programın teması sizce windows 10 da denemelimiyim veya yazılımla ilgili bir sorun mu?

Kullandığınız sürüm Single Language mi?

Casper'ın Bios Update diye aynı sürümü atması biraz garip oldu zamanında yaptığım cahilliğin cezası galiba bunlar.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı