GT 740M The Forest düşük performans

Sarp Demir

Hectopat
Daha fazla  
GT 740M'li bir PC sahibiyim. Eskiden The Forest'ta en iyi ayarda 18 FPS alıyordum ancak şimdi en kötü ayarda 18 FPS alıyorum. Ama oyun GeForce 8800 GT gerektiriyor (minimum). 8800 GT'nin özelliklerine baktım, GT 740M çok daha fazla çekirdeğe ve daha yüksek frekansa sahip. O zaman niye bu kadar kasıyor? Ayrıca GTA 5, GTX 660'ı öneriyor. Ben GTA 5'i en iyi (neredeyse, çünkü DX 11'i seçemiyorum ve bu yüzden çimen ve derinlik ayarları açılmıyor) ayarda açmama rağmen 20 FPS alıyorum.

Merhaba, The Forest optimizasyon konusunda sıkıntılı bir oyundur. Eğer oyununuz lisanslı değil ise lisanslı sürümünü almanızı tavsiye ederim. Lisanslı ise gelebilecek herhangi bir güncelleme ile FPS sorununuz açığa çıkabilir. Oyunun dosyalarını Steam üzerinden oyunu doğrulayın ve oyun ayarlarını varsayılan ayarlara geri yükleyin.

Merhaba, The Forest optimizasyon konusunda sıkıntılı bir oyundur. Eğer oyununuz lisanslı değil ise lisanslı sürümünü almanızı tavsiye ederim. Lisanslı ise gelebilecek herhangi bir güncelleme ile FPS sorununuz açığa çıkabilir. Oyunun dosyalarını Steam üzerinden oyunu doğrulayın ve oyun ayarlarını varsayılan ayarlara geri yükleyin.
Lisanslı. Doğrulayacağım, teşekkürler.
Sorunun yanıtını sorunuzda belirtmişsiniz zaten. (Eskiden) Sanki bir temizlik istiyor ha :D
:D

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı