GT 820M ekran kartı ile Gta 5 ve Watch Dogs oynanır mı?

Tatsız

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar konuyu doğru yere mi açıyorum bilmiyorum ama yardımcı olursanız sevinirim. İki oyunundan sistem gereksinimlerini ekran kartı hariç her bileşende karşılayan bir bilgisayarım var. Yinede kötü grafiklerlede olsa ikisinide oynayabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Konuya tam hakim olmadan neden yanıltıcı biligi veriyorsun ? Bilginizin olmadığı konuda fikriniz de olmasın.
FPS değerleri burda. Kasarak oynayabilirsiniz. Yada çözünürlüğü düşürmeniz gerek.
NVIDIA GeForce 820M - NotebookCheck.net Tech

Watch Dogs
low 1024 x 768
25.7 fps
med. 1366 x 768
19.1 fps

GTA V kaldırsa ble bilgisayarın, kasmaktan oynayamayabilirsin.

Benim kullandığım laptop hp15r210nt bu laptopta gta v var ama low ayarlarda illahaki 8gb ram istiyor ekran kartını zorluyor yarışlarda sıkıntı olmuyor ama heist veya apartmana girişlerde kasıyor hangi ayarlarda olursa olsun birde watchdogs oynadım hiç kasmadan halada oynuyorum tek eksiği 8gb ram onuda tamamladım yani oynarsım

Benim kullandığım laptop hp15r210nt bu laptopta gta v var ama low ayarlarda illahaki 8gb ram istiyor ekran kartını zorluyor yarışlarda sıkıntı olmuyor ama heist veya apartmana girişlerde kasıyor hangi ayarlarda olursa olsun birde watchdogs oynadım hiç kasmadan halada oynuyorum tek eksiği 8gb ram onuda tamamladım yani oynarsım
Ben GTX 950M ve i5-4200H ile 4 GB ram varken medium - high ayarlarda 45 - 55 fps oynuyorum. Ram ile ilgili sıkıntı yaşamadım hiç.
Sadece işlemci darboğaz oluyor.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı