Çözüldü GT 820M GeForce Experience hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

aperiox

Decapat
Daha fazla  
Hepinize günaydın akşam bilgisayarımı formatladım ve ekran kartı driverları için manuel arama ile ilk fotoğraftaki driverı kurmaya çalıştım fakat inmedi bile. Ben de GeForce Experience ile otomatik bulsun belki bu kurulmuyordur daha eski bir sürüm gerekiyordur diye onu indirdim fakat onu kurarken de ikinci fotoğraftaki hatayı aldım. İnternetten bir sonuç bulamadım. yardımcı olursanız çok sevinirim.

Ekran kartı modelim GeForce 820M.

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    22,8 KB · Görüntüleme: 96
  • 2.png
    2.png
    7,9 KB · Görüntüleme: 95
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Aşağıdaki sürücü ekran kartınız için son sürüm.
Tahminimce sürücü ile birlikte GeForce Experience kurulacaktır.

Dediğiniz gibi oldu teşekkür ederim fakat GeForce Experience'a giriş yapamıyorum bir de bu sürücünün son sürücü olabildiğini nasıl anladınız manuel aramada her şeyi uygun seçmeme rağmen ilk fotoğraftaki sürücüyü gösteriyordu.

Dediğiniz gibi oldu teşekkür ederim fakat GeForce Experience'a giriş yapamıyorum bir de bu sürücünün son sürücü olabildiğini nasıl anladınız manuel aramada her şeyi uygun seçmeme rağmen ilk fotoğraftaki sürücüyü gösteriyordu.

Fermi GPU kullanan ekran kartları için son sürüm 391.35. GeForce Experience için aynı hatayı mı veriyor hala?

Geri
Yukarı