GT 820M sürücüsü kurulmuyor

losyxss

Centipat
Yer
İstanbul
Selam öncelikle. NVIDIA 820M ekran kartına sahibim ve en güncel driverini yüklemek için uğraşıyordum. Yüklemezsem NVIDIA Denetim Masası vb. şeyler olmayacaktı. İndirmeye çalışırken bu driver sisteminize uygun değil hatasını aldım. GeForce Experience indirip kurarım dedim. GeForce Experience programındanda aynı hatayı aldım şu an driveri kuramıyorum ne olur yardım edin. Çok sıkıntı bee.

Kartınızdan resmi destek çekilmiş sanırım. Sadece belirli sürüm (391.35) ve aşağısını kurabilirsiniz. Aşağıdaki konudan faydalanabilirsiniz.

Kartınızdan resmi destek çekilmiş sanırım. Sadece belirli sürüm (391.35) ve aşağısını kurabilirsiniz. Aşağıdaki konudan faydalanabilirsiniz.

Peki GeForce Experience nasıl indirebilirim?

@losyxss, GeForce Experience sorunsuz açılıyor fakat sürücü güncelleme özelliğini kullanamıyorsunuz sanırım. Sürücü özelliği hata vermeye devam edecek, son sürüm destekleniyor gözükse de kuramıyorsunuz maalesef. Yalnızca oyun optimize etme özelliği destekleniyor görünüyor. Bu durumda gereksiz bir uygulama.

@losyxss, GeForce Experience sorunsuz açılıyor fakat sürücü güncelleme özelliğini kullanamıyorsunuz sanırım. Sürücü özelliği hata vermeye devam edecek, son sürüm destekleniyor gözükse de kuramıyorsunuz maalesef. Yalnızca oyun optimize etme özelliği destekleniyor görünüyor. Bu durumda gereksiz bir uygulama.

Konu içinde konu açtım ama 2 ekran kartım var Intel ayarlarında çoğu seçenek yok nasıl düzeltebilirim? Renk ayarlarını adamakıllı yapamıyorum ekran ayarlarını yapamıyorum :( çoğu seçenek eksik.

Yeni konular

Geri
Yukarı