GT 840M ekran kartı sürücü kurunca GT 940M olarak görünüyor

cemalokan1987

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle herkese iyi günler. Windows 10 yüklemiştim orada sürücüleri yükledim baktım 940m olarak görünüyor. DDU ile sildim Casper'ın kendi sitesinden yükledim yine aynı oldu. Sorun Windows 10'dadır dedim Windows 7'ye geçtim yine aynı 940m olarak görünüyor. Asıl sorunum ise karıncalanma muhtemelen ekran kartını yanlış algıladığı için karıncalanma oluyor oyunlarda falan, anlayamadım bir türlü. Çok araştırdım bulamadım, en son buraya yazayım dedim. Arkadaşlar yardımınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sürücüleri Casper'ın sitesinden indirme. Sistemindeki her parçanın kendi resmi sitesinden indir. Mesela Intel işlemci için Intel, Nvidia ekran kartı için Nvidia'nın kendi sitesinden indir. Daha sağlıklı olur.

Sürücüleri Casper'ın sitesinden indirme. Sistemindeki her parçanın kendi resmi sitesinden indir. Mesela Intel işlemci için Intel, Nvidia ekran kartı için Nvidia'nın kendi sitesinden indir. Daha sağlıklı olur.

GT940M daha iyi bir ekran kartı. Adamlar montajda falan yanlış takmışlardır. Ses çıkarma kullanmaya devam et.:LOL::LOL::sentinel:

GT940M daha iyi bir ekran kartı.Adamlar montajda falan yanlış takmışlardır.Ses çıkarma kullanmaya devam et.:LOL::LOL::sentinel:
Ekranda karıncalanma var diyor. Eğer montaj hatası olsaydı ekran karıncalanmazdı. Sanırım bilgisayarın dizüstü. Çünkü 840m masaüstü bilgisayarlar için yok.

Biliyorum daha iyi olduğunu karıncalanma olmmazsa zaten umrumda olmazdı da :) ama karıncalanma var. Bu PC'yi ikinci el almıstım. Aldıgım kisi de hicbir sorun yasamadıgını soyledı. Şımdı bu pc ilk fabrika cıkısı win 8. Arkasında etiketi var win8 formatlayacam bakalım onda olacak mı. Ayrıca hem casperdan hem de intel ve nvidia dan denedim driverları.

Yalnız sürücüleri Nvidia'nın ve Intel'in sitesinden indirken eski sürücüleri kaldır. (Eğer kaldırmadıysan.)

Bilgisayari iade ettim arkadaslar paneli degismis olabilir ama ekran kartini da yanlis algiliyordu normal kullanimda hd graphics 4600 deyken karincalanma yoktu nvidiada oyuna falan girdigimde oluyordu

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı