GT 840M sistem anlık FPS düşmesi

Hearqz

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. Başlıktan da anlayacağınız üzere Rainbow Six Siege oyununda FPS drop yaşıyorum ve uzun süredir çözüm arıyorum. Bundan yaklaşık bir buçuk ay önce hiç sorun yaşamadan sabit 75 FPS ile oyunumu oynardım fakat şu zamanlarda aniden 5 saniyeliğine 15-20 FPS görüyorum. Laptop kullanıcısıyım ve ısı ortalaması yükte 75 derece civarında. Sistem özelliklerim şu şekilde:
  • i5-4210
  • GT 840M
  • 8 GB RAM
  • 500 GB harddisk

Son düzenleyen: Moderatör:
Tam ekran iyileştirmelerini devre dışı bırakın.
[Çözüm] Windows 10 Fall Creators Update Oyunlarda ve Tam ekranda sorunlar

Oyun içi CPU, GPU, Bellek kullanım ve Sıcaklık değerlerinin erkan görüntülerini çekin ve paylaşın.
MSI Afterburner OSD Gösterge Rehberi - Technopat
İyileştirmeleri devre dışı bırakıp sistem sıcaklık göstergelerini hemen paylaşacağım.

Oyun içi CPU, GPU, Bellek kullanım ve Sıcaklık değerlerinin erkan görüntülerini çekin ve paylaşın.
Adsız.png

sıcaklık değerlerim bu şekilde ayrıca oyun exesinden özelliklerde uyumluluk sekmesine tıkladığımda tam ekran iyileştirmelerini devre dışı bırakın seçeneğini bulamadım .

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı