GT 840M sistemde GTA SA kasıyor ve görüntü çamur gibi

İşletim sistemi
Windows 10

Zinederon

Kilopat
Yer
Ordu, Fatsa
Daha fazla  
RAM
4x2 8 GB DDR3
Ekran kartı
Nvidia Geforce 840M
Anakart
X555ln
İşlemci
i5-4210U
Oyunda grafikler çamur gibi, grafik kötü anlamında demiyorum böyle mesela bazen uzak yerler piksel piksel görünüyor. Çok fazla kırılma oluyor.

Sistemim de gayet yeterli, GTA V'te Story Mode Medium 40-60 FPS aldığım sistem GTA:SA'da daha düşük bir FPS veriyor ve görüntü çok kötü.

Son düzenleyen: Moderatör:
Klasik GTA SA sorunlari Steam versiyonu olabilir mi son sürüm olan? Hocam oyunindirclubdan kurun bende sıkıntı olmamıştı. GTA turkey final de kurabilirsiniz hocam grafikleri güzel.

Hocam dediğim yerden kurun sorunsuzdur crack oyun için Türkiye içinde en iyi yerlerden biri. Alttaki Drive linkinden kurun.
Tamam hocam sağolun yarın denerim.
Hocam dediğim yerden kurun sorunsuzdur crack oyun için Türkiye içinde en iyi yerlerden biri. Alttaki Drive linkinden kurun.
Oyunindirclub'un GTA:SA'sına mod kurulmuyormuş. Ben de Youtube'da Rotasız kanalının verdiği linkten indirdim, textureler düzgün ve 3,6 GB. Kırılma ve Texture düzeldi ama çok uzaktaki yolların veya nesnelerin siyah olmasıydı, bunu da uzak çizim mesafesini düşürerek çözdüm.

Şu an oyun düzgün bir şekilde çalışıyor. Çözünürlüğü de SilentPachSA ile düzelttim ve şuan oyun bayağı akıyor.

Sadece mouse biraz fazla dönüyor. Bunu hangi modla çözebilirim?

Son düzenleme:
Tamam hocam sağolun yarın denerim.

Oyunindirclub'un GTA:SA'sına mod kurulmuyormuş. Ben de Youtube'da Rotasız kanalının verdiği linkten indirdim, textureler düzgün ve 3,6 GB. Kırılma ve Texture düzeldi ama çok uzaktaki yolların veya nesnelerin siyah olmasıydı, bunu da uzak çizim mesafesini düşürerek çözdüm.

Şu an oyun düzgün bir şekilde çalışıyor. Çözünürlüğü de SilentPachSA ile düzelttim ve şuan oyun bayağı akıyor.

Sadece mouse biraz fazla dönüyor. Bunu hangi modla çözebilirim?
Hayırlı olsun hocam. Ayarlardan mouse ayarlari vardı galiba oradan yaptınız mı?

Geri
Yukarı