GT 920M GTA V performansı kötü

irfan cerit

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar. GeForce 920M, 6 GB RAM ve i5 6. nesil gibi bir donanımım var. Bu bir laptop ama araştırıyorum, herkes kaldırır diyor ama ben giriyorum GTA 5'e, en en en kötü ayarlarda bile 20-30 FPS arası. Bunun sorunu nedir? Cevaplarsanız sevinirim.

Biraz daha bilgi verir misin ? Örneğin ; model, termal macun, fan temizliği gibi şeyleri yaptın mı ? Bir de Windows'un hangi sürümünü kullaniyorsun ?
Yani GTA 5'in 8 GB RAM bellekli bilgisayarlarda bile kasma yada drop yaşattığı bilinen bir şey. İşlemci 6. Nesil iyi güzel de. Sonunda U ibaresi mi var ?

Merhabalar. GeForce 920M, 6 GB RAM ve i5 6. nesil gibi bir donanımım var. Bu bir laptop ama araştırıyorum, herkes kaldırır diyor ama ben giriyorum GTA 5'e, en en en kötü ayarlarda bile 20-30 FPS arası. Bunun sorunu nedir? Cevaplarsanız sevinirim.

Bende GT 740 var. FPS arttırma videosuda çektim. Yüksekte 30 FPS düşükte 90 FPS alıyorum Online'da.
DC veriyim ekle istersen hallederiz herhalde FPS sıkıntısını.
m1tRex Emre#3616 fps arttırmak isteyen ekleyebilir dc.

Biraz daha bilgi verir misin? Örneğin; model, termal macun, fan temizliği gibi şeyleri yaptın mı? Bir de Windows'un hangi sürümünü kullaniyorsun?
Yani GTA 5'in 8 GB RAM bellekli bilgisayarlarda bile kasma ya da drop yaşattığı bilinen bir şey. İşlemci 6. nesil iyi güzel de. Sonunda u ibaresi mi var?

i5 6300'u var MX130 GTA 5 1080p orta-yüksek 30 ile 60 FPS arasında zaman zaman yükseliyor (8 GB RAM) Windows 10 20H2.

Bende GT 740 var. FPS arttırma videosuda çektim. Yüksekte 30 FPS düşükte 90 FPS alıyorum Online'da.
DC veriyim ekle istersen hallederiz herhalde FPS sıkıntısını.
M1trex emre#3616 FPS arttırmak isteyen ekleyebilir DC.

Hocam kesinlikle 240p ile oyun çok keyifli olur, başarılarınızın devamını dilerim.

Hocam ne bekleyebiliriz bu ekran kartından ? En düşükte 30FPS MAX alabileceğiniz bir değer.
Eskiden o kart vardı bende 60 FPS akıcı oynuyordum.
Grafikleri düşürmeye çalışın ve NVIDIA kartında başlatın oyunu. Mümkünse ısı değerlerinide atın.

Yeni konular

Geri
Yukarı