GT 940 FIFA 17 Kasma Sorunu

AtHa

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Fifa 17'e giriyorum, ana menüde göze batan bir kasma olmuyor hemen hemen hiç olmuyor yani. Ne zaman oyuna girsem bir kasma başlıyor, adamlar ağır çekim hareket ediyor sonra bir 10 sn hızlanıyorlar tekrar aynı şey oluyor.

Bilgisayarım:
  • 8 GB RAM
  • 2 GB NVIDIA GEFORCE GT940 ekran kartı.

Ekran kartım günceldir. Windows 10 kullanıyorum ve günceldir. Kalite düşürme gibi basit şeyleri yaptım, ekran kartı oyunu optimize etmiyor ve oyun ayarlarından yapılabilecek her türlü şeyi yaptım. Son çare buraya yazıyorum. Bu bellek kullanımı gibi şeylerden anlayan arkadaşlar varsa TV den yardımcı olabilir mi? Veya başka türlü önerisi olan yazsın. Aksi halde oyunu rafa kaldırıcam :(

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 10 sürümün nedir? 1703 değilse 1703'e geç. Sonrasında da DDU ile ekran kartı sürücüsünü kaldır ve yeniden temiz kurulum yap. Ayrıca oyun orijinal mi? Epey güncelleme aldı. Bir de işlemcini belirt.

Sorunun işlemciden kaynaklandığına emin gibiyim. İşlemcim İntel Core i5-4210M CPU 2.60 GHz
İşlemci hızım turbo ile 3.15 lere çıkıyor fakat oyuna girdiğimde 0.70'lere kadar iniyor ve bu inme sırasında fan çok hızlı çalışıyor. Fifa 17 işlemci hızını minimum 3.1 GHz istiyor. Casper marka laptop kullanıyorum. Sizce oyunu çalıştırabilir miyim? Oyun orijinal bu arada.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı