GT 9400 sistem CS:GO'da çok düşük FPS

Makaleler
7
Yer
Mile Marker LN 29.5, 51 Area.
Arkadaşlar merhaba. CS:GO'da en düşük ayarlar, 800x600 çözünürlükte 20 FPS bile zor alıyorum. Bu normal mi? Oyun içindeki işlemci ve GPU kullanımı için MSI Afterburner indirmeye çalıştım, onu da indiremedim. Sistem özelliklerim;

Intel Core 2 Duo E7500 2.93 GHz (Undervolt var, 2.7 GHz)
NVidia GeForce GT 9400 1GB
4GB 2X2 1333MHz RAM

Arkadaşlar merhaba. CS:GO'da en düşük ayarlar, 800x600 çözünürlükte 20 FPS bile zor alıyorum. Bu normal mi? Oyun içindeki işlemci ve GPU kullanımı için MSI Afterburner indirmeye çalıştım, onu da indiremedim. Sistem özelliklerim;

Intel Core 2 Duo E7500 2.93 GHz (undervolt var, 2.7 GHz)
NVIDIA GeForce GT 9400 1GB.
4 GB 2x2 1333MHz RAM.

Normal.

Hayır normal değil ben bu sistemin daha düşüğünde 40 50 FPS alıyordum bilgisayarınıza RAM olmadığı için Windows 8.1 formatı atıp donanım kimliklerinden güzel bir driver yükleyin (hazır driver yükleyen uygulamaları önermiyorum donanım kimliği ile nasıl format atılacağını araştırabilirsiniz) eğer bunları yaptıysanız ve olmadıysa ısı problemlerini halledin (termal macun ve işlemci ekran kartı fanı) bunları deneyebilirsiniz.

Hayır normal değil ben bu sistemin daha düşüğünde 40 50 FPS alıyordum bilgisayarınıza RAM olmadığı için Windows 8.1 formatı atıp donanım kimliklerinden güzel bir driver yükleyin (hazır driver yükleyen uygulamaları önermiyorum donanım kimliği ile nasıl format atılacağını araştırabilirsiniz) eğer bunları yaptıysanız ve olmadıysa ısı problemlerini halledin (termal macun ve işlemci ekran kartı fanı) bunları deneyebilirsiniz.
Isı değerlerim gayet iyi, işlemcime undervolt yapılmış ve 2.70 GHz'i geçmiyor. Onun dışında driverlar en güncel sürüm, format attığımda @Enes3078 ile beraber kurmuştuk.

Intel Core 2 Duo E7500 2.93 GHz (undervolt var, 2.7 GHz)
NVIDIA GeForce GT 9400 1GB.
4 GB 2x2 1333MHz RAM.

Ona yakın bir sistem vardı bende 50 FPS civarı oynatıyordu.
Windows 7 düşük bilgisayarlarda en iyi oyun performansı veren işletim sistemi Windows 7'ye geçin bence.
Bende Windows 10 ile 7 arasında 20 FPS fark ediyordu CS:GO'da.

Geri
Yukarı