GT-940M Düşük FPS Sorunu

yok1231231

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle merhabalar.
Nvidia GT-940M ekran kartına sahip bir cihaz aldım. Daha sonra korsan olarak Hitman Absolution'u indirdim internetteki testlere baktığımda (1366x768p - med.) ayarlarda 70-80 FPS veriyordu. Farklı testleri de inceledim 70-80 minimum 60 FPS görülüyordu. Aynı ayarlarda ben 35-40 FPS falan alıyordum. Korsan olduğu için dedim ve oyunu satın aldım. Ancak yine FPS aynıydı, üstelik ilk başta 20 FPS falan alıyordum. Denetim masasından bir kaç ayar yapınca 35-40 FPS'ye çıktı. Başka bir oyunda deneme fırsatım yok şu anda. Aygıt yöneticisinden Hd Graphics 520 ve GT-940M'yi kaldırıp bilgisayarı yeniden başlattıktan sonra tekrar driver kurdum. Ancak bir farklılık yok. Cihaz yeni olduğu için virüs olabileceğini sanmıyorum. Yeni olduğu için haliyle bir kaç gereksiz program yüklü geldi ama onlar gerçekten bu kadar etkiler mi ? Asus marka bir laptopta da bu sorunu yaşamış bir arkadaşımız ve konu açmış.

Ek olarak Technopat'tan bu videoyu izledim ve denilenleri uyguladım ancak bununda bir etkisi olmadı:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videodan sonra sağ alt köşedeki simgede oyunun GT-940M ile çalıştığı gözüküyor, yardımlarınızı bekliyorum. Sorunun sadece bu oyunda olup, olmadığını bilemiyorum. Bu gün içerisinde deneme fırsatım olacak sanırım bir kaç farklı oyunda. Teşekkürler.

Dipnot: Kinguin'den aldım key'i.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı