GT 940M tamiri ne kadar tutar?

Cihazı 2. el olarak almıştım. Ekran kartımı yaktığımda garantisinin bittiğini öğrendik. Servise götürecek kadar harçlığım yok malesef. Nasıl bir fark olur ki?

Ve evet oyun için.
Yani tam değişim yoksa genelde performansı değişir bilmiyorum. Nasıl şekeri yaktığınızda kömür olursa, bunu yakarsanız da bir şey olur. Birde emin misiniz ekran kartının yandığına?

Yani tam değişim yoksa genelde performansı değişir bilmiyorum. Nasıl şekeri yaktığınızda kömür olursa, bunu yakarsanız da bir şey olur. Birde emin misiniz ekran kartının yandığına?

Evet eminim daha önce bir bilgisayarcı reset atmıştı işe yaramamıştı. Ekran kartının sökülmesi gerekiyor illa ki.

Bide tam değişimden kastınız nedir? Sorduğum tamirci GPUnun sökülmesi gerektiğini söylemişti.
400 Max oda anakarta hasar vermişse çünkü kaynaklanmış oluyor genelde laptoplar ve anakarta zarar verebiliyorlar.

Bir tamirci 1000 TL fiyat vermiş. Başka tamirci 400 TL der mi?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı