GT 9500 Outlast oynanır mı?

İşletim sistemi
Windows 10

XoreXTago

Decipat
Yer
İstanbul/Eyüp
Daha fazla  
RAM
2x2 4 ddr2
Ekran kartı
Nvidia GeForce 9500 GT
Anakart
Biostar G31-M7-TE
İşlemci
Intel core 2 Quad CPU Q9400 2.66 GHz
Öncelikle merhaba. Aşağıda verdim sisteme sahibim bu sistemle otlast ve Outlast devam oyunu olan Outlast: Whistleblower oynanır mı? Zamanında oynayıp bitirdim ama zevkli bir oyun oldu için gene oynamak istiyorum açar mı verdim sistemde?

Öncelikle merhaba. Aşağıda verdim sisteme sahibim bu sistemle otlast ve Outlast devam oyunu olan Outlast: Whistleblower oynanır mı? Zamanında oynayıp bitirdim ama zevkli bir oyun oldu için gene oynamak istiyorum açar mı verdim sistemde?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

görüldüğü gibi düşük ayarlarda oynatır.

Hocam habire 9500GT ile şu oynanır mı bu oynanır mı diye konu açıyorsun. Ben 6 ay kullandım 9500GT. 1800TL para biriktir RX580 al geç parası olsa kimse yüzüne bakmaz 580'nin. Bende kullanıyorum.

Hocam habire 9500GT ile şu oynanır mı bu oynanır mı diye konu açıyorsun. Ben 6 ay kullandım 9500GT. 1800TL para biriktir RX580 al geç parası olsa kimse yüzüne bakmaz 580'nin. Bende kullanıyorum.
sistem toplamak için para biriktiriyorum şuan ekran kartı alsam sistemimi fena dar boğaz yapar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

görüldüğü gibi düşük ayarlarda oynatır.
videoda ki işlemci ile benimki bird deyil yani fazla drop girmese sorun olmaz zamanında bitirdim için gene oynamak istedimden oynayacam.

peki diyer soruma cevap olmadı devam oyunu olan Outlast: Whistleblower açarmı ?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı