GT-P7500 tablette yanlış kurulan TWRP'yi kaldırma

O yazıda kaldıysa ters giden bir şeyler var demektir.

Dipnot: Galaxy Tab 10.1 cihaza e-Tab 5 yazılımı kurmuşsunuz. Açılmaması çok normal.
Bi arkadaşa danıştığımda twrp bul bunu kur senin cihaza olur demişti ordan ilerledim güç tuşu ile kapatabiliyorsam şimdi kapatıp doğru bir dosya arayabilirim. Tabi şimdi kapatırsam geri dönüşü var mı bilmiyorum stock rom muhabbetleri falan lazım galiba.

Bi arkadaşa danıştığımda twrp bul bunu kur senin cihaza olur demişti ordan ilerledim güç tuşu ile kapatabiliyorsam şimdi kapatıp doğru bir dosya arayabilirim. Tabi şimdi kapatırsam geri dönüşü var mı bilmiyorum stock rom muhabbetleri falan lazım galiba.
TWRP'ye geç. Bilgisayardan
Bu ROM'u indirip tabletin hafızasına at. Kur.

İndiriyorum şu an fakat tablet açılmıyorsa içine nasıl atacağım? sd cart girişleri çalışmıyor twrp menüsü açılıyor ordan bir yolu var mı?
Tamam atılıyormuş içerisine dosyanın inmesini bekliyorum hızı aşırı düşük.
Tablet istediğim sürüme geldi kasıyor ama sorun değil fakat google play yok. Ben bunu belirttiğim videodaki GAPPS dosyasını kurarak halleder miyim? yada daha kolayı internetten .apk arasam?

Son düzenleme:
İndiriyorum şu an fakat tablet açılmıyorsa içine nasıl atacağım? sd cart girişleri çalışmıyor twrp menüsü açılıyor ordan bir yolu var mı?
Tamam atılıyormuş içerisine dosyanın inmesini bekliyorum hızı aşırı düşük.

Tablet istediğim sürüme geldi kasıyor ama sorun değil fakat google play yok. Ben bunu belirttiğim videodaki GAPPS dosyasını kurarak halleder miyim? yada daha kolayı internetten .apk arasam?
Dostum tegra 2 işlemci Google uygulamalarını desteklemiyor artık. Kurman gereken sürümü söylerim de adamakıllı kullanamazsın sürekli hata verecektir. O tablet 11 senelik ölü bir cihaz.

Dostum tegra 2 işlemci Google uygulamalarını desteklemiyor artık. Kurman gereken sürümü söylerim de adamakıllı kullanamazsın sürekli hata verecektir. O tablet 11 senelik ölü bir cihaz.
Kurmak istediğim uygulama "spacedesk" apk olarak kursam olur sanırım onun dışında tableti kullanmayacağım.

Bunu odin ile kurduktan sonra bir sıkıntı yaşamam değil mi önceki kurduğumu silmem gibi bir durum yok sanırım.

Attığınız twrp ile denedim sonuç değişmedi ekrana defalarca tıklayınca seçeneklerle etkileşime geçebiliyorum ama neye tıkladığım belli değil ekran videodaki gibi bozuk.
2. Attığım çıkmıyor mu?
Uygulama çalıştı telefona göre çok donma ve görüntü bozulması var ama yazıların okunması yetiyor. Yardımın için teşekkürler.
Ekran büyük olduğundan dolayı olabilir

Yeni konular

Geri
Yukarı