GT1030 Alınır mı?

kudal

Hectopat
Oyun olarak sadece CS:GO oynamaktayım. R7 250 kullanıyorum şu an ve bu kart beni tatmin etmedi. Aklımda GT1030 Ekran kartı var ve eğer onaylarsanız yarın almaya gideceğim.

CS:GO'da düşük ayarlar da 100 150 FPS bile almak bana yetecektir. İşlemcimi de değiştirmeyi düşünüyorum yani bir iki diş yüksek bir işlemci almayı düşünüyorum. Malum anakartım DDR2 destekli ve işlemcilerinin güçleri kısıtlı.

Öncelikle hangisini seçeceğimi bilemedim.
MSI GeForce GT1030 AERO ITX 2G OC 2GB GDDR5 64Bit Nvidia DX12 Ekran Kartı - Vatan Bilgisayar
Asus GeForce GT1030 GDDR5 OC 2GB 64Bit NVIDIA DX12 Ekran Kartı - Vatan Bilgisayar

Sistem olarak şu anda; Q6600 İşlemci, GA-P35-S3L Anakart(775 pin), 6GB RAM'e sahibim.
Bir vakit sonra da işlemci olarak Xeon 5460 almayı planlıyorum. Yorumlarınız ve görüşleriniz benim için önemli yarın almaya gideceğim. Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eniştem GTX950 'yi 500 tl'ye bana vereceğini söyledi. Ancak zaten sistemim eski hem ciddi darboğaz yaşarım hem de psu'm da 400 w o da sıkıntı çıkarabilir.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı