GT1030 Driver güncelledikten sonra ekran gitti

maydonoz07

Yoctopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba. ASUS GT1030 kullanıyorum. NVIDIA Experience uygulamasından ekran kartı driverını güncelledikten sonra görüntü gitti. Driverları silmek için güvenli moda girip, telefondan siliyormuşuz driverları galiba. Böyle bir olay varmış da tam çözemedim. Güvenli moda girip USB'den telefonu seçince siyah bir ekran çıkıp reboot, press a key falan yazıyor. İnternetten de bununla ilgili bir şey bulamadım. Rica etsem yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle merhaba. ASUS GT1030 kullanıyorum. NVIDIA Experience uygulamasından ekran kartı driverını güncelledikten sonra görüntü gitti. Driverları silmek için güvenli moda girip, telefondan siliyormuşuz driverları galiba. Böyle bir olay varmış da tam çözemedim. Güvenli moda girip USB'den telefonu seçince siyah bir ekran çıkıp reboot, press a key falan yazıyor. İnternetten de bununla ilgili bir şey bulamadım. Rica etsem yardımcı olur musunuz?

Bence servise götürün ilk kez böyle bir şey duydum.

Bazen chip setler zarar görünce ve böyle güncelleyince sorun oluyor. 750 Ti de bununla karşılaşmıştım ilk sürümlerde sorun yok ama daha yenierde siyah ekran veriyordu.
anlamadığım şey ekran kartının hiçbir sorunu yokken driver güncellemesi sonucunda böyle bir şey olması. üstelik nvidia experiencedan. ilginç.

Anlamadığım şey ekran kartının hiçbir sorunu yokken driver güncellemesi sonucunda böyle bir şey olması. Üstelik NVIDIA Experience'dan. İlginç.

Hatta bu ekran kartları çok fazla ısınınca klasik ekran kartı hataları veriyorlar ama sen yine de bir sürücüyü güvenli modda kaldır ve tekrar kur başa bir driverla çakışıyor olabilir driver

Hatta bu ekran kartları çok fazla ısınınca klasik ekran kartı hataları veriyorlar ama sen yine de bir sürücüyü güvenli modda kaldır ve tekrar kur başa bir driverla çakışıyor olabilir driver
hiçbir şekilde ekran olmadığı için pcye ddu kuramıyorum. bu telefondan yapılıyormuş ama onu beceremedim. şu an telefondan pc driver remover nasıl yapılır onu bilsem yetecek sanırsam:/

Ekran kartı yanmış olabilir ya da yanlış veya eski driver yüklenmiş de olabilir emin değilim.

Hocam bende de böyle bir sorun olmuştu ben şu konuya göz atmıştım Rehber: DDU ile Sürücü Kaldırma Rehberi bu rehber ile nvidia sürücünüzü kaldırın sonra bu driver yükleyin Grafik Sürücüsü - GeForce Game Ready Sürücüsü | NVIDIA windows 10 varsayıyorum sizin bilgisayarınızı ona göre ben çok denedim bu olmuştu bi deneyin .

Ekran kartı yanmış olabilir ya da yanlış veya eski driver yüklenmiş de olabilir emin değilim.
eğer yanma gibi bir şey söz konusuysa bittim ben zaten. bu ekonomide hiçbir şekilde ekran kartı alamam. umarım öyle bir şey olmamıştır...

Hocam bende de böyle bir sorun olmuştu ben şu konuya göz atmıştım Rehber: DDU ile Sürücü Kaldırma Rehberi bu rehber ile nvidia sürücünüzü kaldırın sonra bu driver yükleyin Grafik Sürücüsü - GeForce Game Ready Sürücüsü | NVIDIA windows 10 varsayıyorum sizin bilgisayarınızı ona göre ben çok denedim bu olmuştu bi deneyin .
bi bakayım

hocam zaten sıkıntı pcde ekranın olmaması. bunu usbden ya da telefonu bilgisayara usb ile bağlayarak yapmalıyım.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı