GT1030 Driver güncelledikten sonra ekran gitti

maydonoz07

Yoctopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba. ASUS GT1030 kullanıyorum. NVIDIA Experience uygulamasından ekran kartı driverını güncelledikten sonra görüntü gitti. Driverları silmek için güvenli moda girip, telefondan siliyormuşuz driverları galiba. Böyle bir olay varmış da tam çözemedim. Güvenli moda girip USB'den telefonu seçince siyah bir ekran çıkıp reboot, press a key falan yazıyor. İnternetten de bununla ilgili bir şey bulamadım. Rica etsem yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
eğer yanma gibi bir şey söz konusuysa bittim ben zaten. bu ekonomide hiçbir şekilde ekran kartı alamam. umarım öyle bir şey olmamıştır...

bi bakayım

hocam zaten sıkıntı pcde ekranın olmaması. bunu usbden ya da telefonu bilgisayara usb ile bağlayarak yapmalıyım.
biosa giriyormu bir dene

eğer yanma gibi bir şey söz konusuysa bittim ben zaten. bu ekonomide hiçbir şekilde ekran kartı alamam. umarım öyle bir şey olmamıştır...

bi bakayım

hocam zaten sıkıntı pcde ekranın olmaması. bunu usbden ya da telefonu bilgisayara usb ile bağlayarak yapmalıyım.
hocam açabiliyorsan güvenli modda aç sonra telefondan at kur sol üstte seçenekler var tıkla en altta windows update ile indirilmesin seçeneği var tıklayın ve sağdan nvidia seçin ekran kartı seçin sol üstte yeniden başlat sil gibi birşey yazar tavsiye edilen yazar ona tıklayın

hocam açabiliyorsan güvenli modda aç sonra telefondan at kur sol üstte seçenekler var tıkla en altta windows update ile indirilmesin seçeneği var tıklayın ve sağdan nvidia seçin ekran kartı seçin sol üstte yeniden başlat sil gibi birşey yazar tavsiye edilen yazar ona tıklayın
sonra pc yeniden başlatılacaktır sonra güvenli moddan çıkın pc ı normal açın . sonra dediğim driver ı kurun.

sonra pc yeniden başlatılacaktır sonra güvenli moddan çıkın pc ı normal açın . sonra dediğim driver ı kurun

sonra pc yeniden başlatılacaktır sonra güvenli moddan çıkın pc ı normal açın . sonra dediğim driver ı kurun

sonra pc yeniden başlatılacaktır sonra güvenli moddan çıkın pc ı normal açın . sonra dediğim driver ı kurun.
hocam zaten anlamadığım taraf orası. telefonuma driver uninstaller kurduktan sonra usb ile bilgisayara bağlayıp bilgisayarı güvenli modda açtım. sonra aygıt kullan yerinden telefonu seçtiğimde siyah ekran çıkıyor ve reboot diyor. anlamadığım yer işte burası.

aygıt kullan dediğimde burası çıkıyor

şimdi fark ettim normalde telefonu hiçbir sıkıntı olmadan pcye usb ile bağlayabiliyorum ama şu an nedense görmüyor usbden telefonu.

Son düzenleme:
hocam zaten anlamadığım taraf orası. telefonuma driver uninstaller kurduktan sonra usb ile bilgisayara bağlayıp bilgisayarı güvenli modda açtım. sonra aygıt kullan yerinden telefonu seçtiğimde siyah ekran çıkıyor ve reboot diyor. anlamadığım yer işte burası.

aygıt kullan dediğimde burası çıkıyor

şimdi fark ettim normalde telefonu hiçbir sıkıntı olmadan pcye usb ile bağlayabiliyorum ama şu an nedense görmüyor usbden telefonu.
hocam ağ ile güvenli mod aç güvenli modda internet kullan ordan ddu indir https://www.gezginler.net/indir/display-driver-uninstaller.html buradan indirebilirsin rahat ol güvenilir dir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar yabancı bir kaynaktan araştırarak sorunu çözdüm. Eğer bir sıkıntı olmazsa kaynağın linkini atmak istiyorum. Benim sorunumu yaşayan arkadaşlar da yapabilsin diye.

Aynen öyle yaptım hocam teşekkür ederim.
Hocam nasıl yaptınız benim söylediklerimimi uyguladınız yoksa başka birşeymi yabancı kaynak varsa paylaşın yasaksa moderatörler kaldırır zaten rahat olun.

Geri
Yukarı