GT1030 sistem GTA 5'te 40 FPS üstü vermiyor

yabadabadu035

Decapat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba. 1 yıldır GTA 5 oynuyorum. Düşük ayarlarda da 40, yüksek ayarlarda da 40 FPS alıyordum. Afterburner uygulamasını calıstırıp bakmayı denediğimde ekran kartının %40 %50 gibi bir kısmını kullandıgını gördüm. Bazı yüksek sistem isteyen oyunlarda %100 %90 şeklinde kullanıyordu. Şimdi niye %40'dan yukarı cıkmıyor, oyun 35 FPS'yi geçmiyor?

Ekran kartım GT1030

İşlmeci Xeon 3440X.

Ekran görüntüsü 2021-02-28 202217.png

Öncelikle merhaba. 1 yıldır GTA 5 oynuyorum. Düşük ayarlarda da 40, yüksek ayarlarda da 40 FPS alıyordum. Afterburner uygulamasını calıstırıp bakmayı denediğimde ekran kartının %40 %50 gibi bir kısmını kullandıgını gördüm. Bazı yüksek sistem isteyen oyunlarda %100 %90 şeklinde kullanıyordu. Şimdi niye %40'dan yukarı cıkmıyor, oyun 35 FPS'yi geçmiyor?

Ekran kartım GT1030

İşlmeci Xeon 3440X.

Eki Görüntüle 901477
GTA online da benim FPS imde düşüyor. Birde size bir sorum olacak o sol üstteki FPS gösterme şeyini nasıl yaptınız? Bende PC ye kurmak istiyorum da test etmek için.

1600MHz DDR3

MSI Afterburner diye bir uygulama kral YouTube'ye yaz cıkar bende YouTube'den yaptım
Tamam çok teşekkürler. Birde GTA 5 Online`da FPS düşüyor ama o kadar da aman aman değil yani sen GTA 5 oynarken arkada Chrome vs. açıyorsan ondan kaynaklıdır. Açmıyorsan da arkadan açık olmayan bir şey senin ekran kartını falan yiyor kontrol et bi bakalım görev yöneticisinden.

Tamam çok teşekkürler. Bir de GTA 5 Online'da FPS düşüyor ama o kadar da aman aman değil yani sen GTA 5 oynarken arkada Chrome vs. açıyorsan ondan kaynaklıdır. Açmıyorsan da arkadan açık olmayan bir şey senin ekran kartını falan yiyor kontrol et bir bakalım görev yöneticisinden.

Evet çok doğru söylüyor kaynak izleyicisinden arka planda nelerin açık olduğuna bakabilirsiniz.

Geri
Yukarı