GT1030 sistem toplama tavsiyesi

Ekran kartı dahil 6 yı zorlarım en fazla.
Hocam şimdi anladığım kadarı ile şu an GTX1650 bulunan bir sistem alabilirsiniz ama siz istemiyorsunuz.

Şimdi alıp taksit taksit ödeyin, bu sistem zaten Kurban Bayramı var diye fiyati düştü normalde 6000 TL'den başlıyor kaçırmayın.

Bende bu sistemi önerecektim zaten ama arkadaş diğer ay alacağını söylemiş kampanya o zamana kadar biter o sistem 5400e çok mantıklı.

Hocam şimdi anladığım kadarı ile şu an GTX1650 bulunan bir sistem alabilirsiniz ama siz istemiyorsunuz.

Bende bu sistemi önerecektim zaten ama arkadaş diğer ay alacağını söylemiş kampanya o zamana kadar biter o sistem 5400e çok mantıklı.
Hocam güzel toplamışsınız , ama ekran kartını GT 1030 almamalı 2. elden RX 460 almalı minimum GT 1030 günümüz oyunları için yetersiz bir kart.

Ağustos ortası fiyatlar düşecek diyorlar. O zaman güzel bir hazır sistem gelir mi acaba?

Yeni konular

Geri
Yukarı