Çözüldü GT1030 Valorant yetersiz VRAM

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Kerem Sekman

Hectopat
Selamlar Valorant'a güncelleme mi geldi? Oyuna 1.5 senedir GT1030 ile girebiliyorken dünden beri yetersiz VRAM gibi hatalar ceriyor. 1GB'lik ekran kartlarında açılan oyundu aslında?

Ryzen 3 2200G.
GT1030 2 GB.
HyperX Fury 4+4 2666MHz.
1TB HDD.
240 SSD.
Artık oyun hiç hata vermeden direkt kapanıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Arkadaşlar format attım düzeldi. Galiba virüs bulaşmış lsaac.exe diyeydi galiba System32 de bulynmayan değişik bir dosya vardı.
Selamlar Valorant'a güncelleme mi geldi? Oyuna 1.5 senedir GT1030 ile girebiliyorken dünden beri yetersiz VRAM gibi hatalar ceriyor. 1GB'lik ekran kartlarında açılan oyundu aslında?

Ryzen 3 2200G.
GT1030 2 GB.
HyperX Fury 4+4 2666MHz.
1TB HDD.
240 SSD.
Artık oyun hiç hata vermeden direkt kapanıyor.
geçtiğimiz günlerde güncelleme oldu... yeni karakter vs. bunların dışında performansı etkileyen neler değişti bilemiyorum...

gt 1030 bi yana r3 2200g ile de bu oyunu rahat oynayabiliyorsunuz... yazılımsal ya da anlık bi hata olabilir, sorun devam ediyorsa tekrar temiz kurulum yapabilirsiniz...

Oyunda teknik olarak bu sorun var ben 512mb Vram ile oynuyordum güncelleme geldikten sonra sizin aldığınız hatayı vermeye başlamıştı. Tekrar güncelleme geldi çözünürlüğü düşürüp oynamaya başladım şuan normal şekilde oynanıyor. Çözünürlük düşürmeyi deneyebilirsiniz.

Hocam bende GT630M ekran kartı var. 960 MB olması lazım ve şuan sorunsuz açılıyor. Oyunun dosyalarını doğrulamayı deneyin. Olmazsa kaldırıp kurun. Büyük ihtimalle böyle çözülür.

Aldığım hatalar bunlar. Maça giriyor tam hareket etmeye başlayacagım harita geliyor ve bu sorun cıkıyor karşıma.
Aldığım hatalar bunlar. Maça giriyor tam hareket etmeye başlayacagım harita geliyor ve bu sorun cıkıyor karşıma.
ekran kartı sürücüm güncel*

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    39 KB · Görüntüleme: 37

Yeni konular

Geri
Yukarı