Çözüldü GT425M overclock nasıl yapılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

BuğraKaya

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
MSI B450 Carbon Max Wifi
Ryzen 7 5800X
Corsair RGB RT 32 GB 3600 Mhz Ram
Asus Radeon RX5500XT 8 GB
Crucial 1TB SSD
400 WATT PSU
Arkadaşlar iyi günler. LG A510 laptopumda GT425m ekran kartı var, overclock yapmak istiyorum değerler kısmında yardımcı olabilecek var mı lütfen?

Çözüm
Core Clock ve Memory Clock kısmını az az artırın, ve oyuna girip 5 dakika falan test edin ya da %100 yük altına sokun. Sıkıntı çıkmazsa ve sıcaklıklar da 80 dereceleri geçmiyorsa frekans artırmaya devam edebilirsiniz.
Core Clock ve Memory Clock kısmını az az artırın, ve oyuna girip 5 dakika falan test edin ya da %100 yük altına sokun. Sıkıntı çıkmazsa ve sıcaklıklar da 80 dereceleri geçmiyorsa frekans artırmaya devam edebilirsiniz.

Çözüm
Core clock ve Memory clock kısmını az az artırın, ve oyuna girip 5 dakika falan test edin ya da %100 yük altına sokun. Sıkıntı çıkmazsa ve sıcaklıklar da 80 dereceleri geçmiyorsa frekans artırmaya devam edebilirsiniz.

Geç cevap verdiğim için üzgünüm değerleri dediğiniz gibi deneyerek ayarladım hiçbir sorun çıkmadı teşekkürlerimi sunuyorum.

Geç cevap verdiğim için üzgünüm değerleri dediğiniz gibi deneyerek ayarladım hiçbir sorun çıkmadı teşekkürlerimi sunuyorum.

Rica ederim, biz her zaman buralardayız hocam, bir mesajınıza bakıyor buraya gelmem :)

Geri
Yukarı